Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (106) - Ergonomia

Na liście zabraknie 261 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierownikbordowejstrzalylanos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jeśli porównać lanosa do jazdy na osiołku, to na osiołku będzie wygodniej. Wszystko trzeszczało, okna gwizdały powyżej 80. Robiąc trasy 200km plecy dawały o sobie znać. Ciężko było ustawić wygodnie lewą rekę - podszybie przy drzwiach za wysoko, podłokietnik za nisko i za daleko. Zawsze bolała mnie noga po dłuższej jeździe. Głośne zawieszenie. Bardzo mały bagażnik - zapakowanie 5 studentów z bagażami to była walka z przenoszeniem rzeczy (co...
~kierowca_lanochoda
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest nieźle choc nie tak by nie mogło być lepiej. Generalnie dużo miejsca w środku a jak podróż zmęczy to i po rozłożeniu siedzenia można komfortowo sie kimnąć. Jedynie co może denerwować to brak schowków i małe kieszonki w drzwiach. Ze względu na szeroki próg i niskie siedziska osoby starszę mają problem z wsiadaniem jak i opuszczaniem wehikułu, guzdrzą się okropnie. Więc jak chcesz babcie lub dzizdzia z auta wupuścić lepiej zjedź z drogi bo...
~Paweł
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Tutaj również poprawnie, jednak w moim modelu brak było regulacji wysokości słupa kierownicy, przez co bardzo często uderzałem nogami przy wsiadaniu. Przyciski rozmieszczone logicznie (oprócz przycisków od elektr. szyb). Trochę schowków i bardzo przydatny uchwyt na dwa napoje średniej wielkości. Łatwo zauważyć niskiej jakości materiały wykończeniowe w kabinie. Są one dosłownie wszędzie i potrafią złowrogo skrzypieć w zimę.
~ZiBi
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
wszystko w zasięgu ręki , jeżdżę tym autem od nowości już 13 lat i pomimo że mam nową grand vitarę 1,9 ddis to używam ją na weekendy, a lanos to autko nie do zdarcia! po prostu jeździsz i dając jemu wszystkie materiały eksploatacyjne do wymiany w wymaganym czasie nigdy cię nie zawiedzie.
~temp@entropy.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest ok. Radio troche za nisko, przez co kat patrzenia na ekran LCD jest na tyle maly, ze znaki potrafia byc trudne do odczytania. Schowki nie rozpieszczaja. Otwarty uchwyt na napoje przeszkadza w operowaniu skrzynia biegow. Kierownica bez regulacji wzdluznej.
~spike
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Otwieranie szyb pomiędzy fotelami to trochę absurd ale po 90 tys km uważam że można to nawet polubić ;). Denerwuje mnie że wycieraczki włącza się do góry a nie na dół. Brak regulacji wysokości fotela. Reszta jest OK.
~eser
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Miałe wersję S+, wyposażenie nie było zbyt bogate, oprócz wspomagania był to golas. Ja nie miałem do czego się przyczepić, pamiętajmy że to auto z lat 90-tych i wtedy standarty były trochę inne.
~iceneon@interia.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Po przejechaniu trasy o długości 700km nawet nie bolały mnie plecy, jedyne do czego się mogę przyczepić to tragicznie mały bagażnik, zwłaszcza że zapasówka leży w bagażniku po zamontowaniu gazu na zapasie
~Max Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
samochód wygodny, jeździ się przyjemnie, trochę irytują plastiki, które łatwo zarysować i lubią trzeszczeć. Wyłożyłem drzwi pianką podłogową - trzaski zniknęły.
~Liseczek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. choć wiele to kierowca nie ma do roboty w tym aucie poza kierownicą i kilkoma przyciskami. Ale to co jest to jest pod ręką
Daewoo Lanos Hatchback