Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (125) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 242 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~temp@entropy.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
mam 195 i jest mi wygodnie. Samochod jest waski. Grubsze osoby na siedzeniu pasazera notorycznie tracaja drazek zmiany biegow kolanem. Z tylu jest chyba ok. Nigdy nie pytalem :) Bagaznik zaloznie maly. Majac ten samochod stwierdzam, ze nastepny jaki kupie bedzie mial co najmniej 450l pojemnosci bagaznika!:) Mam instalacje gazowa, zatem kolo jest w bagazniku. Na dodatek mam kratke i podlokietnik na tylnich siedzeniach, takze jest maly...
~Paweł
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Całkiem dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu. Mam 1,87m wzrostu i jest mi w Lanosie całkiem wygodnie (bardzo męczy mnie brak regulacji kolumny kierownicy). Fotele w porządku, specjalnie nie męczą nawet w dłuższych trasach, jednak słabo trzymają na boki. \"Boczki\" w drzwiach natomiast są źle pomyślane, zaprojektowane. Małe, płytkie schowki oraz malutkie podłokietniki, które nie są w stanie poprawnie spełniać swojej roli. Nad głową i...
~Janik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Słabo. Z przodu miejsca jest dość (nie jestem drobnej postury, 110kg i prawie 190cm wzrostu). Gorzej jest z tyłu. Bagażnika nie ma ... może w sedanie jest, u mnie go brak :) chociaż w porównaniu z Corolla kolegi (3d hatchback) jest lepiej bo jest głębszy. Acha, po złożeniu siedzeń nie ma rzeczy której nie przewieziecie, ale na wakacje wyjechać w 3 osoby to jest spory problem.
~Maniek Łask
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Szkoda ze nie ma regulacji kolumny kierownicy,przez to niektórym kierowcą może być troszkę ciasno (mi osobiście nie przeszkadza) pasażer nie może także narzekać.Z tył miejsca na nogi dla pasażerów jest nawet sporo,ale osoby powyżej 185cm wzrostu mogą narzekać na brak miejsca na nogi oraz na głowę (mogą zahaczyć o sufit)
~Maxymilian Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Samochód jest w miarę przestronny. Kierowca i pasażer na przednim miejscu mają sporo miejsca i naprawdę dużą możliwość regulacji. Z tyłu gorzej, przy maksymalnym odsunięciu fotela przedniego osoba dorosła zmieści się na tylnej kanapie z trudem.
~kierownikbordowejstrzalylanos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak w segmencie B. Bez szaleństwa. Brak miejsca na bagaże, na nogi też. 3 osoby z tyłu cierpią. Mało schowków dla kierowcy, mały schowek główny. Brak kieszeni w drzwiach tylnych. Mało pomyślane i ciasne auto.
~mk_nowy
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
W aucie klasy kompakt zdecydowanie za mało. Nie wiem po co komu tak długa maska, pod którą aż wieje od pustki, a środek malucha.. Nie możny było wykorzystać tą przestrzeń na kabinę....
~stasiewski@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na te gabatyty miejsca nie brakuje , ale przy wsiadaniu za kierownicę kilka razy boleśnie rąbnełem kolanem w deskę rozdielcza (miejszcze łączenia deski i drzwi kierowcy )
~Plajster
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
jesli chodzi o przestrzen to nie ma co narzekac, zarowno z przodu jak i z tylu jest jej wystarczajaco duzo nawet dla wyzszych uzytkownikow, troszke wiekszy moglby byc bagaznik
~eser
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jak na tą klasę samochodu to miejsca w kabinie z przodu i z tyłu miejsca pod dostatkiem. Bagażnik niewielki ale ja żadko potrzebowałem większego.
Daewoo Lanos Hatchback