Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (126) - Widoczność

Na liście zabraknie 241 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Widoczność dobra. Dobrych rozmiarów lusterka ułatwiają orientację na drodze. Mogę porównać je do lusterek z Fiata Bravo/Brava/Marea. O zgrozo, te w Fiacie są po prostu żałosne. Przynajmniej 1,5 raza mniejsze od tego w Lanosie, przez co widać znacznie mniej. Widok do tyłu dostateczny, jednak grube tylne słupki ograniczają widoczność na boki.
~kierowca_lanochoda
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Do przodu nie jest najgożej, choć za słupkiem może się i spore autko zmieścić. Skręcając na skrzyżowaniu trzeba się wychylać na siedzeniu bo można pieszego nie zobaczyć :( Tył niestety jest fatalny małe okienko i zagłówki . Cofanie tym autem to koszmar. Polecam czujniki parkowania bo na pewno się zwrócą :). Właśnie malowałem zdeżak i dałem 300 :( .
~Radek, Gliwice
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Wszytko byłoby ok, gdyby nie fakt że słupki A są tak szerokie i nisko pochylone że ja przy wzroście 175cm niewidze z odległości 20m. samochodu klasy średniej, że o kompaktach to już niewspomne.Jedyne pocieszenie to to,że przy zderzeniu czołowym może będą bardziej wytrzymałe.Podsumowując, widoczność z przodu na boki niezadobra, ale do okoła auta ok.
~Plajster
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
widocznosc to chyba najwiekszy problem tego auta, do tylu jest marna (mala ta szyba cos i jeszcze zaglowki przeszkadzaja), ale da to sie przezyc, gorzej jest z widocznoscia na boki, otoz z przodu slupki sa tak ustawione ze przy wykonywaniu niektorych manewrow skretu wogole nic nie widac, trzeba zachowac duza ostroznosc, albo nienaturalnie sie wychylac :(
~kierownikbordowejstrzalylanos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Miałem problem przy wyczuciu tyłu przy parkowaniu. Marne lusterka, które jeśli były ustawione tak, że nie widziałem boku pojazdu to i tak istniała martwa strefa. Na światłach widać górny sygnalizator stojąc na linii zatrzymania, za co plus.
~Markus
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Słabo. Gruby słupek przedni, maleńkie lusterka zewnętrzne i ograniczona widoczność przez tylną szybę (hatchback). Trzeba bardzo uważać przy zmianie pasa ruchu i oprócz kontroli w lusterkach koniecznie obejrzeć się przez ramię!!!
~spike
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest OK. Ale jeżdzę dośc szybko i dwa razy o mało nie skasowałem przy skręcie w lewo pieszego na przejściu (osoba które idzie z lewej strony na prawą) jest takie dziwne martwe pole na lewym słupku (albo ja jakoś nienormalnie siedzę).
~Jersey
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Słupki przednie zasłanają wydoczność na boki np. przy skrecie na skrzyżowaniu. Do tyłu też nie najlepiej przez tylna szybe. Ale lusterka wseczne są całkiem ok. niemiałem nigdy problemu z parkowaniem.
~Maxymilian Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Prawy słupek. Z początku jest to strasznie denerwujące, po pewnym czasie człowiek się przyzwczaja. Tylna szyba - widoczność zadowalajaca. Lusterka - spora martwa strefa, ale tragicznie nie jest.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
7,6
10,5
~Maniek Łask
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Lusterka o odpowiedniej wielkości,jedynie niscy kierowcy mogą mieć problem gdyż siedzisko jest zbyt nisko osadzone (nie mam wersji z regulowaną wysokością fotela)
Daewoo Lanos Hatchback