Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 (312)

~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Co najważniejsze auto pancerne. Co by się nie działo zawsze odpali i pojedzie. Silnik dość dynamiczny, dobrze współpracujący z gazem.
3,2
~Robert-de-kowalski@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód oceniam dobrze, głównie pod kątem eksploatacji. Jest dobry bo jest tani w utrzymaniu. Znajomi pokupowali sobie drogie fury, no i płacz jak domorosli mechanicy nie są w stanie zrobić samochodu, bo trzeba zawitać do serwsiu, a tam płacz i zgrzytanie zębów przy płaceniu.
~Eschaton
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jest tak - jak się do niego przesiada z takich aut jak np. Ford Mondeo, Audi A3 czy innego Mercedesa, to ma się wrażenie, że to taczki. Słabo wykończony, słabe materiały, jest taki... plastikowy. Ale skubaniec nie psuje sie (poza ta nieszczęsną klimą), jest tani w eksploatacji i wygodny.
~schrek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
miałem kupić FABIE ale za to wyposażenie musiałbym dopłacić 20000 nic dodać nic ująć
~pik
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Przebvieg prawdziwy- ocena też Nowych nikt nie kupuje bo co polskie to "złe"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale lancetti to już niby inne auto? Ja po nim się tego nie spodziewałem. kupując myślałem;"co ja k... robię.taki szajs!!!!!!!!!" teraz już mu podziękuję za trzy lata miłej wsółpracy i sprzedam ze smutkim. za trzy lata opiszę fiata doblo!! też myślę sobie co ja robię?! fiat to grat!! patrz wyże na palio!!
~Marcin marcinj@poczta.fm
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dla mnie Lanos spelnia wszelkie wymogi auta rodzinnego z tego poziomu klasowego. Ma wady, ktore w oczach innych urastaja do rangi ogromnych. Zauwazylem na grupach , szczegolnie p.m.s ogormna nagonke nie tylko na Lanosow, ale ogolnie na Daewoo. Dlaczego ??? Czesto zabieraja zdanie osoby, ktore nigdy nie jezdzily Lanosem. Dla mnie auto jest dobre i jezeli mialbym tyle samo kasy to wybralbym z tej klasy Lanosa jeszcze raz.
~jajkonatwardo
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
psuje się:zawieszenie i lika do nawiewu. Koszt naprawy: zaden - bo to zwykle tylko łączniki stabilizatorów i tego pilnować. Poza tym - wersja którą miałem nierdzewna i nie do zdarcia. jak o niego dbać to chyba 500 000 bez problemu pojedzie. Naprawdę byłem w szoku bo wcześniej daewoo znałem z opowieści \"fachowców\". Mechanicy mówili na ogół coś innego. Ja zrobiłem na nim 100 000 i nie było żdnych problemów poza wskazanymi no i do tego wzykłe...
~Kravitz, kravitz@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ten samochod jest jakby stworzony dla mnie. Dalbym 5, ale mogliby poprawic jakosc plastikow we wnetrzu, co prawda wygladaja bardzo dobrze, ale jak sie dotknie tego, to czuc ze sa strasznie twarde.
~Pele
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bezawaryjny samochód, w miarę komfortowy. Bez dodatkowego wyciszenia głośny. Wlewa sie paliwo, wymienia części eksploatacyjne nie częściej niż u lepszych aut i jeżdzi. Jeżdzę 4 lata i jestem zadowolony, a samochodów miałem juz kilkanaście i żadnym tak długo nie jeżdziłem.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
8,3
10,3
3,5
~łoker77
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
za tą kase około 10 000 tysięcy nie można łatwo znaleźć lepszej furki rok 1999 np dla młodej rodziny ( sedan kufer ma odpowiednio duży ) osiągi dobre a z paliwkiem i drobiazgami trzeba sie pogodzić !!!! Może gaz dodać ???? ale jak kupować to od 2000 rocznika troche je dopracowali zawiszenie i w środku !!!
Daewoo Lanos Sedan