Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 (97) - Ergonomia

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Jak dla mnie umieszczenie przycisków od szyb w tunelu środkowym jest bardzo wygodne. Jadąc innym samochodem szukam ich odruchowo prawą ręką i fakt, że muszę to zrobić lewą wydaje mi się niewygodny. Plus za uchwyt na dwa kubki, który jest skonstruowany w taki sposób, że utrzyma bardzo dobrze zarówno kubek coli z McDonald's jak i małą puszkę energetyka. Minus jest taki, że jeśli włożysz tam coś wyższego to...
~jajkonatwardo
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
żadnych zastrzeżeń. Rzadko stosowany patent z otiweraniem elektrycznych szyb przyciskami przy lewarku biegów - nie wiem dlaczego tego nikt prawie nie stosuje - przecież naturalne jest, ze lewa ręka na kerownicy a prawa szpera. Od czasu użytkowania lanosa wnerwia mnie umiejscawianie przycisków do szyb na drzwiach
~pik
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Trochę w złym miejscu drążek zmiany biegów raszta ok.Robię po 2000 km od piątku do niedzieli wieczorem(ze śląska na wybrzeże przez Mrągowo do domu) i boli mnie tylko dupa i prawa noga od trzymania gazu. Dla czterech osób durzo miejsca.
~Martinello
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mało półek - tylko schowek i na tunelu. Nie mam poduszki pasażera więc jest tam półka (półokrągła) z której na zakręcie wszystko wypada przez okno :)) Bez żartów :))
~Piotras666
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko pod ręką; jakie jest w nim wyposażenie każdy wie. Tylna kanapa przy rozkładaniu foteli się nie podnosi więc po złożeniu siedzeń nigdy nie będzie płaskiej powierzchni.
~r.chojecki@rmf.fm
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko na swoim miejscu, tylko wiadomo - plastik. No i wkurza troszkę psucie się rzeczy śmiesznych - przełączniki, linki, suwaki, pokrętła itp. To powinno być wieczne!!!
~Kravitz, kravitz@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
W zasadzie nei wiem co moznaby poprawic. Niektorym sie nei podobaja przyciski el.szyb na srodkowym tunelu, ale ja lubie to rozwiazanie, w nowszych Lanosach sa juz na drzwiach.
~Paweł
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
półeczka na drobiazgi ukształtowana bez sensu, zbyt wąska i ciągle wszystko spadało, gaśnica wypadała z uchwytu pod fotelem kierowcy, za woski wlot bagaznika
~XXX
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko pod ręką. Jedyny minus to miejsce umieszczenia sterowania szybami elektrycznymi. I regulacja kierownicy by mogła być w większym zakresie.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~łoker77
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
sokojnie da sie przeżyć wszystko na swoim miejscu tylko wyłączniki elektrycznych szyb umiejscowione nietypowo w nowszych modelach po 2000 roku już na drzwiach
Daewoo Lanos Sedan