Lista ocen Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-2004 (122) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adja
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
kupiłem go za 9000!! tys(na rynku samochodów uzywanych mozna kupic juz za 11-13tys)i uwazam ze za ta cene w stosunku do jakosci koreański samochody "bija na głowe"fiaty(sa poprostu beznadziejne),skody(lepsze od koreańczyków ale nie az tak zeby tyle za nie płacic) i samochody z francji(drogie w utrzymaniu,niektóre bardzo awaryjne) ..ten samochód nie jest spełnieniem marzen i napewno nie bedzie samochodem kultowym ale w porównaniu z konkurecja...
~Robert-de-kowalski@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Hmm, bardzo trudna sprawa. Oceniam przeciętnie, ale nie wiem czy to nie jest za wysoko. Ostatnio siedziałem w nowej Reno talia - tragiczna, jakosć plastyków podła, myślałęm że nie może być gorzej jak w Lanosie. Jakość spasowania elementów i jakość plastików oceniam słabo, siedziska też raczej słabo. Nie tylko liczy się silnik i moc. Przyjemnie to jest w kabinie Forda, Volkswagena, Audi, Volvo itp ale nie tu.
~łukasz.g
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
auto polecam osobą które lubią jeździć samochodem a nie spędzać czas w serwisach,części tanie a cena auta nie jest jakoś odstraszająca może nie ma to super wyglądu ale na pewno docenią to auto osoby które nie mają za wysokich dochodów plus jest taki że sporo rzeczy można samemu sobie naprawić jak ma się ku temu odpowiednie warunki i umiejętności
~Łukasz_Siedlce
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak na ta cene samochód naprawde przewyższa konkurentów. W tej cenie można co najwyżej kupić ściągniętego rępla o wiele starszego od tego autka. Ja swój kupiłem za 9 tys. silnik 1.6 16V. i naprawde było warto. Oczywiście ma parę niedociągnięć, ale jak na taką cenę to naprawdę nie ma co się zastanawiac.
~escapezakopane@pro.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
prosze państwa za te pieniadze 36500pln mamy super auto z silnikiem 16V 1600 troche elektryki , poduszkę,radio ,3 lata gwarancji ITP. za gołego fiata BRAVO z silnikiem 1400zwykłym 1 rok gwarancji i poza tyk nic!! trzeba dać 39000tyś pln czy musze cos dodawać ???
~schrek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
za 44000pln metalik z gazem i full wypas z dodatkami, które dostałem jak zaczołem kręcic nosem w salonie nawet porównywalna fabia nie była i nie jest tak atrakcyjna po za tym lekki tuning optyczny dodał troche zadziorności a fabia nadal jest ciotką
~HOZE
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
ZA 39000 ZL MAM 106 KONI, ABS, KLIMĘ, 2 PODUSZKI, EL. SZYBY, EL. LUSTERKA,LAKIER METALIK, REG. SIEDZENIE KIEROWCY, INST. RADIOWĄ. I 3 LATA GWARANCJI NA NAPRAWĘ EW. NIEDORÓBEK. z TYM WYPOSARZENIEM I SILNIKIEM KAŻDY INNY WÓZ PRZYNAJMNIEJ 15-20 TYS. WIECEJ.
~Radecki.R
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
kto twierdzi że blachy w anosie posypały mu sie po dwóch latach to kłamie ,mój wchodzi w siódmy rok intensywnej eksploatacji i nie ma żadnych najmniejszych śladów korozji (takie bzdury może pisac jedynie zakompleksiony posiadacz pełnoletniego Volkswagena
~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
W tej cenie raczej nie znajdzie się nic równie bezawaryjnego. Samochód idealny dla ludzi, którym nie zależy na miękkich obiciach deski, grzanych fotelach itp. Zawsze przewiezie z punktu a do b.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
8,3
10,3
~Kowal
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Kupiłem go za 10000 zł. Z full wypasem (gaz, klima, el. szyby, el. lusterka, ABS,2xpp, metalik- kosztował na fakturze-48000 zł. ) nie ma szans żeby kupić w tej cenie średniej wielkości auto.
Daewoo Lanos Sedan