Lista ocen Daewoo Leganza (124) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bbiek@op.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Pierwszy raz stanęła po przebiegu 1.500 km, drugi raz po przebiegu 3.500 km. Za każdym razem same spadały węże układu chłodzenia, wyciekał płyn, silnik się przegrzewał i STOP. Bardzo fajna przygoda, zwłaszcza, że raz było to w 7-mio kilometrowym tunelu w Austrii. Po 14.000 km odpadł tylny tłumik, po 16.000 ciekło ze skrzyni biegów. Od początku głupoty pokazywał czujnik temperatury zewnętrznej, ponieważ był zamocowany w takim miejscu, że zimą...
~Adam
Sedan 2.0 133KM 98kW
To jest właśnie auto psujących się drobiazgów jak na tanią limuzynę przystało...;-) Zapiekające się elektryczne mechanizmy szyb, przepalajace się wszelkie kontrolki na konsoli co sprawia, że bez ingerencji po kilku latach w aucie nie swieci się nic poza zegarami i ewentualnie klimatronikiem, Linka wlewu paliwa, która jak padnie to nie ma szans na jakąkolwiek wymianę...chyba, że na szrocie ale wypadkowych Leganz jest tyle co wcale, więc trzeba...
~z.nak@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
oj nazbierało się:121.000 - przekładnia kierownicza, sprzęgło łapie poślizgi, wahacz - dlaczego nie można wymienić tulejek?!, drążki kierownicze, amorki przód ...i milion drobiazgów. To co zrobię w serwisie jest OK. NIestety kupiłem moją Leganzę w zeszłum roku od gościa, który powinien jeżdzić co najwyżej wozem drabiniastym (np. maskę silnika otwierał szarpiąc kombinerkami linkę, popalone były żarówki podświetlenia tablicy - i tak pajac jeżdził)
~zadowolony
Sedan 2.0 133KM 98kW
do Leganzy pasuje zwykła instalacja gazowa ale powyżej 140 km/h lubi się przestawić. jeżeli ktoś nie przekracza tej prędkości może zapomnieć o regulacjach. reszta na poziomie najlepszych marek. Widać, że Koreańczycy chcieli tym modelem wejść na światowe rynki. przy 190000 zaczęły zacinać się el. szyby (naprawa jest tania - przełączniki)
~Luk44.PL
Sedan 2.0 133KM 98kW
Miałem problem na początku z imobilajzerem po włożeniu kluczyka i przekręceniu nie wyłanczał się i auto nie chciało zapalic trzabyło pare razy przekręcać klu.. aż kontrolka zgaśnie .Po przeczyszczeniu imob..przy kierownicy uspokoiło się na dobre a i termometr nie zawsze dobrze wskazuje temp.. zewnętrzną
~Brodaty_
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ze względu na wiek, samochód ma swoje problemy. Z tego co spotkało mnie to konieczność wymiany uszczelek silnika i wyrobienie tulei wahacza. Do tego moja miała problem z elektryką szyb. Otwierały się, nie zamykały. Poza tym, większość napraw kończy się w budżecie 100zł.
~mario_74@onet.eu
Sedan 2.0 133KM 98kW
Mam auto dopiero 2 tygodnie więc póki co nie mgę wypowiedzieć się na temat niezawodności. Dzisiaj wymieniłem termostat, który padł już chyba ze starości, płyn chłodniczy, olej, filtry. Zobaczymy po pewnym czasie jak będzie z tą niezawodnością...Oby było wszystko dobrze.
~Domo
Sedan 2.0 133KM 98kW
Spalił się silnik od wycieraczek. Od roku mam problem z immobilizerem, byłem w serwisie, kodowałem kluczyki i znów dzieje się to samo - mimo przekręcenia kluczyka zapłon jest odcięty (lampka "security miga a powinna zgasnąć) przez co są problemy z rozruchem.
~Luigi Saladini
Sedan 2.0 133KM 98kW
W zasadzie nic złego się nie dzieje. Usterki to: * automatyczna antena; zacina się i brudzi, więc trzeba regularnie czyścić i smarować WD40 * zeszło sreberko z przednich wewnętrznych klamek drzwi, * 2-3 lampki wypaliły się w konsoli, To tyle chyba.
~Baiano; tucap@poczta.fm
Sedan 2.0 133KM 98kW
ogólnie świetnie, ale zerwało mi się cięgno wycieraczek... mały problem, małe pieniądze, długie czekanie na części ostatnio stuki w zawieszeniu.. jeszcze nie wiem co z tego będzie zmieniarka CD się okropnie zacina