Lista ocen Daewoo Leganza (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 160 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Traper-Podhale
Sedan 2.0 133KM 98kW
Moją srebrną Leganzę kupiłem za 16 tyś w 2007r. Za te pieniądze nie kupił bym niczego z takim wypasem.Nie mam skóry ,bo nie chciałem "latać" na zakrętach.Nie piszę ile z niej wyciągnę ,bo mieszkam w górach i za bardzo nie ma gdzie się rozpędzic . Części są ogólnie dostępne.Serwis DAEWOO nie jest drogi więc wszystkie naprawy do tej pory robiłem w ASO w Nowym Sączu na ulicy Węgierskiej. POLECAM TEN SAMOCHÓD WSZYSTKIM TYM KTÓRZY MAJĄ DOŚĆ...
~mario_74@onet.eu
Sedan 2.0 133KM 98kW
W mojej Leganzai jest wszystko, począwszy od skórzanej tapicerki, klimatronika, pełnej elektryki szyb lusterek i foteli, kontroli trakcji, dobrym fabrycznym sprzęcie hi-fi, poduszkach powietrznych, a kończywszy na pięknym srebrno metalicznym kolorze...Odpowiedzcie sobie teraz wszyscy na jedno proste pytanie : jaki samochód w tej klasie może mieć wszystko za tak niewielką cenę...Kolejny ukłon dla Daewoo !!!
~Mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Kupiłem Leganze za 6 000 zł, wykonałem remont za 5000 zł (łącznie z lakierką elementów porysowanych), mam świetny samochód za 11 000zł. Wygodny, komfortowy, elegancki. Co mógłbym mieć innego? Starego paska? Golfa III rok 98? Ludzie pomyślcie i porównajcie te samochody! Leganza jest poprostu super!!!
~radioaktywny1961@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Z perspektywy czasu zakup najbogatszej wersji Leganzy za 59.000 zl okazal sie strzalem w 10!. Teraz juz nie sposob kupic za chocby zblizona cene tak wyposazonego auta. Spadek wartosci w porownaniu z cena poczatkowa tez nie jest w sumie obezwladniajacy, i da sie racjonalnie wytlumaczyc.
~bielu1996
Sedan 2.0 133KM 98kW
3 lata temu zapłaciłem za to auto niecałe 10 tys. zł. Wtedy była to bardzo dobra cena za wersję CDX (max wyposażenie jak na 98 rok prod.). Na chwilę obecną za tą kwote kupi się egzemplarz z ostatnich lat produkcji w rówinież najlepszym wyposażeniu i w świetnym stanie.
~Kosmaty
Sedan 2.0 133KM 98kW
przed zakupem tego auta śledziłem ceny samochodów giełdowych i ich wyposażenie i doszedłem do wniosku ze w innym aucie żeby mieć takie wyposażenie (klimatronik, skóra, automat, tempomat, el fotele) trzeba by było zapłacić prawie 10000 tyś więcej, obojętnie jakiej marki
~Marco
Sedan 2.0 133KM 98kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze mamy konkretny i dobrze wyposażony wóz. Jest na prawdę ponad średnią. W 2015 z przebiegiem 95 tys km zapłaciłem 8300 zł. Z takim wyposażeniem i w takich pieniądzach moim zdaniem nie znajdziecie nic lepszego.
~grigori
Sedan 2.0 133KM 98kW
jak na polskie realia to nic lepszego za te pieniadze nie da rady kupic, jest to opel vectra za rozsadne pieniadze, z lepszym wyposazeniem i w ladniejszym opakowaniu, duze i rodzinne auto ktorego mozna zostawic wszedzie bo nikt nie ukradnie
~Luk44.PL
Sedan 2.0 133KM 98kW
w miare dobre auto za śmieszne pieniądze miałem je dokładnie dwa lata sprzedałem je za 10000zł ful opcja skóra,klimatronic,tempomat,kontrola trakcji i pełna elektryka rok99 a tera mam volvo v40 19TDI autko super ale brakuje mi pare rzeczy
~Bogdan
Sedan 2.0 133KM 98kW
Samochód wart swojej ceny, kupując udany egzemplarz który ma niedużo przejechane, jest zadbane, i samemu póżniej będzie sie o nie dbało to na pewno was nie zawiedzie, mnie nigdy nie zawiodło i czego zycze wszystkim nowym posiadaczom.