Lista ocen Daewoo Leganza (113) - Widoczność

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~22v
Sedan 2.0 133KM 98kW
mam 500.000 km za kółkiem ale widoczność w bocznych lusterkach jest powodem niezatartych wrażeń przy każdej niemal zmianie pasa ruchu. Martwa strefa jest po prostu zdecydowanie za duża. Aby być pewnym że nic z boku nie ma to się prawie do tyłu trzeba obrócić. A do tej pory jeździłem masą wózków tylko na lusterkach bocznych czy to na wprost czy też cofając i gimnastyki szyi uprawiać wogóle nie musiałem. (Ford transit to był chyba ideał pod tym...
~JacekM
Sedan 2.0 133KM 98kW
Trochę słaba widoczność w lusterkach bocznych, kilka razy na początku zajechałem komuś drogę bo go kompletnie nie widziałem - sorki - przyczyna: ustawiałem je tak jak np. w seacie - że widziałem boki własnego samochodu. W leganzie lusterek tak nie można ustawiać - trzeba je odchylić od siebie mocniej na zewnątrz tak aby przestać widzieć bok swojego samochodu i wtedy da się jeździć.
~Calleb
Sedan 2.0 133KM 98kW
Tył jest wysoki i nie widać w tylnej szybie aż tak dużo, inna sprawa to to, że szyba jest tak wyprofilowana, że mamy wrażenie że już jesteśmy tylkiem na ściacie a mamy jeszcze z 15 cm:) W tak dużym aucie dał bym nawet 4.5 z tą widocznością.
~Jychu
Sedan 2.0 133KM 98kW
Przeciętna widoczność, a to za sprawą gabarytów i sylwetki, która ta nie pozwala na przeszklenie auta w taki sposób aby widoczność była bdb. Nie widać za dużo przy cofaniu, a i podjeżdzanie przodem może wywołać jakiś problem.
~sir JDS
Sedan 2.2 136KM 100kW
DOBRA, WADĄ JEST BRAK FABRYCHNYCH MAŁYCH LUSTEREK ANTYKOLIZYJNYCH KTÓRE TRZEBA DOKUPIĆ ABY ZLIKWIDOWAĆ ZW "MARTWE POLE". JEST TO KONIECZNE ZWŁASZCZA ŻE SAMOCHÓD POSIADA SZEROKIE TYLNE SŁUPKI.
~dk36@op.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
razu jednego ruszając ze skrzyżowania lewy słupek przedni tak skutecznie zasłonił mi widoczność,że nie zauważyłem staruszki i tylko jej refleks, szybkość i zwinność uratowały jej kości :)
~JK
Sedan 2.0 133KM 98kW
Bez rewelacji, lecz nie jest źle. Słabo widać w lusterkach bocznych i utrudniają widoczność często parujące szyby przy wyłączonej klimatyzacji. Szybkie wyczucie gabarytów pojazdu.
~zadowolony
Sedan 2.0 133KM 98kW
tył mógłby być lepiej widoczny, zwłaszcza przy cofaniu - musiałem na parkingach wychylać się przez uchylone drzwi (samochód jest po prostu długi i ma wysoki tył)
~Brodaty_
Sedan 2.0 133KM 98kW
Czy to jazda czy to parkowanie tyłem w nocy widoczność jest w jak najlepszym porządku. Musiałem się tylko przyzwyczaić do przyciemnionych szyb.
~Adam
Sedan 2.0 133KM 98kW
Szerokie tylne słupki dość uciążliwie ograniczają widoczność, jednak szybko do tych gabarytów można się przyzwyczaić. Zdecydowanie za male lusterka boczne.