Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (88) - Ergonomia

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brodaty_
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wszystko na miejscu gdzie być powinno. Auto daje przyjemność z jazdy po mieście, jednocześnie nie męczy w trasie. Najpotrzebniejsze rzeczy są w zasadzie pod ręką, schowek w podłokietniku ma sporą pojemność. Jak dla mnie jest jednak troszkę zbyt niski przez co wygodne oparcie możliwe jest po lekkim obniżeniu pozycji siedzącej.
~Seba
Sedan 2.0 133KM 98kW
Na początku niczego nie zauważyłem , byłem tak zauroczony :). Niestety po pewnym czasie zaglądając tu i tam zobaczyłem jak to w limuzynie skręca się elementy hamskimi balachowkrętami, bez podkładek gdzie ostre krawędzie wycierają lakier. Pozatym żeby w samochodzie tej klasy nie było wygłuszenia na tylnej klapie, lipa.
~xxx
Sedan 2.0 133KM 98kW
I tu również daję pięć gwiazdek. Podczas jazdy w nocy nic nie trzeba szukać, wszystko jest pod ręką. Leganza cechuje się również wspaniałą ergonomią jeśli musimy coś wymienić, np. żarówki oświetlenia panelu wentylacji. Kilka śrubek i wszystko jest na wierzchu.
~mario_74@onet.eu
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ergonomia jest doskonała - mnóstwo przełączników, włączników, regulacji...ale to naprawdę jest bardzo funkcjonalne i wszystko na swoim miejscu. Ogólnie pulpit bardzo mi się podoba, a niezłą ozdobą jest bardzo dobrze wykonana imitacja drewna...
~alsi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wszystko pod ręką, podłokietnik za twardy i trochę za daleko. Reszta ok, fotele miękkie, komfortowe. 1000km trasa i nic mnie nie boli, a przy 120kmh tak cicho w środku .. aż chce się jeździć. W dodatku to zawieszenie. Mega komfortowe
~Jychu
Sedan 2.0 133KM 98kW
W środku wszystko na swoim miejscu. Auto zaprojektowane we wnętrzu z polotem i z zachowaniem zasad ergonomii, przyciski dobrze poukładane. Czytelny zestaw wskaźników. Dużo schowków, wygodne skórzane fotele. Naprawdę ok
~Puhcio
Sedan 2.0 133KM 98kW
Panel klimatyzacji zbyt nisko. Zegary duże, czytelne. Bardzo kiepskie materiały wnętrza. Złe spasowanie. Wnetrze samochodu robi bardzo złe wrażenie - do tego przytłaczająca deska. Szybko brudząca się jasna tapicerka.
~Radek
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wszystko jest w miarę intuicyjne, jednak jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Nie jest źle, ale po latach można spotkać się z pofalowaną deską rozdzielczą, odklejającą się tapicerką drzwi
~Marco
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wnętrze jak za te pieniądze jest bardzo dobre. Jak na Daewoo jakość wysoka. Dużo elektroniki która nigdy nie zawiodła. Elektryczne fotele, bardzo wygodne. Podróż nie męczy a wręcz przeciwnie.
~jarekfi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Wszystko pod ręką, super umiejscowienie elektrycznego otwierania szyb. Wygoda w zajmowaniu pozycji za kierownicą, bardzo czytelna deska rozdzielcza. Popielniczka nisko, ale ja nie palę więc mi nie potrzebna.