Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (114) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brodaty_
Sedan 2.0 133KM 98kW
Każdy z pasażerów ma bardzo komfortowe warunki, miejsca jest dużo i z przodu i z tyłu. Z racji na to, że nie jestem mały, mój fotel jest odsunięty dość daleko, a przy takim połączeniu osoba siedząca za mną bez problemu jest w stanie podróżować w pełni komfortowo.
~bielu1996
Sedan 2.0 133KM 98kW
To jest największy atut tego wozu. Bardzo dużo miejsca i bardzo wygodne fotele. Wygoda naprawde na najwyższym poziomie. Na tylnej skórzanej kanapie siedzi się jak w loży w jakimś klubie. Ogólnie pod względem miejsca i wygody to Leganza wypada rewelacyjnie.
~Tanaka
Sedan 2.0 133KM 98kW
dużo miejsca nawet dla dużego kierowcy mam 190cm wzrostu a mysle ze do 2m by sie zmiescił ktoś. fotele regulowane przud tył, poddupie regulowane oraz przydatna w jedzie dzwignia pod kregi ledzwiowe, kregoslup sie nie meczy szybko, super sprawa.
~Calleb
Sedan 2.0 133KM 98kW
Duuuuuuuuużo miejsca:) Duuuuuuużo przestrzeni, duuuużo wygody:) Minusem może być to, że odkąd mam Leganze i wchodzę do większości innych aut, to dostaje klaustrfobi:P
~mendofon@vp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
nie ma wiele tak obszernych wnętrz, docenia to nawet p. Zosia Zamojska-Kielce!!!Mimo, że jesteśmy wysocy, to z tyłu nigdy nie brakowało miejsca, nawet w 5 osób
~Marco
Sedan 2.0 133KM 98kW
W środku miejsca jak na lotnisku :-) zarówno z przodu jak i z tyłu można podróżować we w wysokim komforcie. Miejsca jest na prawdę bardzo dużo.
~Adam
Sedan 2.0 133KM 98kW
Miejsca pod dostatkiem dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu. Z tyłu to chyba tylko Mondeo MK4 w tej klasie może się równać...;-)
~Krzysio
Sedan 2.0 133KM 98kW
Nie narzekam, czasem jeżdżę jako pasażer i na tylnej kanapie jest superowo dużo miejsca i wygodnie, fotele przednie chyba za słabo trzymają bocznie.
~LooKs
Sedan 2.0 133KM 98kW
jak na auto tych rozmiarow ciezko usadowic sie czy to z przodu czy z tylu. Na tak duza przestrzen powinno byc wygodniej jak np u konkurencji (omega B)
~WND
Sedan 2.0 133KM 98kW
duzo miejsca w srodku,auto jest dosc szerokie miejsca nie jest mniej niz w passacie a na pewno wiecej niz w vectra zwlaszcza z tylu (sprawdzone)