Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (103) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek
Sedan 2.0 133KM 98kW
problem z tarczami kotwicznymi,zapieczone zaciski tył plus standardowo urywające się odpowietrzniki,można kupić regenerowane za ok. 200zł luz na maglownicy, rdzewiejące przewody hamulcowe i paliwowe
~mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Brak. Mam do naprawy urwaną śrubę od układu spalinowego przy kolektorze wylotowym z silnika. Naprawię przy wymianie uszczelki pod głowicą. Ma to wpływ na poziom hałasu na zimnym silniku
~jarekfi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Pierwszą poważną usterką na jaką trafiłem to wycieki z listwy układu kierowniczego, potem sprzęgło i wreszcie uszkodzenie silnika - ale to było powodem wcześniejszego użytkowania pojazdu przez poprzedników.
~zadowolony
Sedan 2.0 133KM 98kW
nie odnotowałem, bo wymiana łożysk z przodu co 80 - 90 tys i krzyżaka po 150 tys. to chyba nie usterka. nigdy nie stanął w drodze (należny pamiętać o rozrządzie i wymieniać co 60 tys.)
~t.motowidlo@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Nie było poważnych usterek.Wymieniłem po kupnie kilka rzeczy,ale wynikało to z przebiegu(filtry,świece,rozrząd,pompa wody).Fakt siadła mi pompa paliwa,ale to moja wina(miałem zbyt mało benzyny w baku).
~xxx
Sedan 2.0 133KM 98kW
Tak jak w drobiazgach. Autko było trochę zaniedbane. Cieknący układ kierowniczy, czujnik położenia przepustnicy i silniczek elektryczny pompy paliwa. Po naprawach jest tak jak ma być, czyli odpalam i jeżdżę
~Mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Posiadam 10 letnie auto z przebiegiem obecnie 370 000 (ja sam 10 000); po gruntownym w ASO zaraz po zakupie samochodów nie wystąpiła żadna usterka. Czego chcieć wiecej? Ile przejeżdzają drogie samochody?
~Marco
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ogólnie w samochód zainwestowalem grubą kasę... 2x uszczelka pod głowicą i raz kompletne panewki. Razem ok 6 tys zł. Nie jest to mało. Ale rozłożyło się na ponad 3 lata.
~Luk44.PL
Sedan 2.0 133KM 98kW
nie było poważnych usterek jedynie prawie całą instalacje gazową wymieniłem bo była od nowości i ciągle się coś w niej psuło jak się z tym już uporałem wszystko grało
Dziennik kosztów dla Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW
11,8
~kukideloro@autograf.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
zakupiłem auto z przebiegiem 112.800 tyś.km po zimie wymiana tłumika końcowego,sprężyny-przód,gałka wachacza,łożyska przód,uszczelka pod przykrywą klawiatury-wymiana co 7-10 tyś km