Lista ocen Daewoo Leganza 2.2 136KM 100kW 1997-2002 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leganzowicz
Sedan 2.2 136KM 100kW
Sporo jeżdziłem po kiepskich drogach . Co kilkadziesiąt tys. musiałem wymieniać gumowe tuleje w tylnym zawieszeniu . ( kosztują grosze )Amortyzatory przednie i sprężyny wymieniałem tylko raz po 150 000 km. I to były " średnio " sprawne . Tylnie nie były wymieniane . Raz wymieniłem końcówki drążków kierowniczych . To wszystko przy 212 tys. km !
~sir JDS
Sedan 2.2 136KM 100kW
dOSKONALE TRZYMA SIĘ DROGI NAWET PRZY DUŻYCH PRĘDKOŚCIACH JAK PRZYSTAŁO NA DUŻY I CIĘŻKI SAMOCHÓD, TŁUMIENIE DRGAŃ IDEALNE NIE JEST ANI ZA MIEKKI ANI TEŻ ZBYT "SPORTOWY" . NA PROSTEJ TRZYMA SIĘ DOSKONALE NAWET NA ZNISZCZONYCH NAWIERZCHNIACH DROGOWYCH..zAWIESZENIE JEDNAK B. DELIKATNE.
~Mundek
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jak dla mnie super. Jeżdżę bez szaleństw i cenię sobie komfort zawieszenia w trasie. Nierówności zbiera rewelacyjnie. Na zakrętach nie nurkuje za bardzo. Prowadzi się bardzo dobrze, nawet w mieście mimo gabarytów.
~jacekbambo@interia.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auto dziewięcioletnie, nie bymieniano żadnych elementów zawieszenia, za wyjątkiem prawej przedniej sprężyny oraz stabilizatora przechyłu auta na zakrętach (taka mała gumka). Jak na polskie drogi auto sprawdza się b. dobrze.
~Paweł.D
Sedan 2.2 136KM 100kW
bardzo cicho i łagodnie pokonuje wszelkie nierówności i dziury jest b.miękka co przekłada się na komfort jazdy, zawieszenie mogło by być troszkę trwalsze ale przy naszych drogach i tym ciężaże jest nieźle- zważywszy na tanie części
~michalmkj
Sedan 2.2 136KM 100kW
Co prawda to nie Audi, ale i tak jest bardzo w porządku, a przede wszystkim jest tanie w serwisowaniu co nie jest bez znaczenia patrząc na stan naszych dróg.
~ggg
opony jedne z gorszych przy 120km/h trzesie kierwnica wlasnie przez te opony
~blade _01
Sedan 2.2 136KM 100kW
dobrze zachowuje się na naszych drogach nierówności
~kl88@tlen.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
dla mnie mógłby być jeszcze bardziej miękki
~pol280@op.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
Trochę podsterowny i źle wybiera dziury..