Lista ocen Daewoo Lublin I (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Sam kierowca w trasie może nawet się nieźle wyspać. Wiele nocy spałem w kabinie lublinka i nawet miejsca jest sporo. Podróżuje się wygodnie w 2 osoby. W 3 osoby tak do 100km jeszcze idzie wytrzymać. Ale dalekie trasy po kilkaset km w 3 osoby jest niewygodnie. Kierowca jeszcze bajka ale pasażerowie mają ciasno. Tapicerka siedzeń po 350tys km trochę była zniszczona jak i fotel kierowcy więc zostały na nowo obszyte porządnym grubym materiałem,...
~marcin_piekacz@o2.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Kierowca ma dosyć przestrzeni, wajcha zmiany biegów jest zbyt nisko, pozostali dwaj pasażerowie mają bardzo niewygodne pozycje, szczególnie ten po środku, niema jak nóg schować. Twarde fotele.
~AtaTransSystem
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
jesli pasazer pierwszy od prawej kierowcy ma nogi to nie bedzie mu za wygodnie na odcinku dluzszym niz 20km :), w drugin rzedzie siedzen ok
~Piotrek
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
dla kierowcy oki ... dla pasażera raczej nie . Jechałem kiedyś jako kierowca ok. 1700 km. Lublinem i jak wysiadłem to 3 dni nie mogłem dojść do siebie. :D
~spnet@2com.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
!!! LUBLIN I: W miarę duzo miejsca dla kierowcy i pasażera, trzeci pasażer będzie mieć kłopoty z uwagi na pokrywę silnika, mało miejsca na nogi.
~Ry$iek (samochod mojego ojca)
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Brak regulowanej kierownicy. Zbyt malo miejsca na nogi na srodkowym siedzeniu. Zbyt strome wejscie od strony pasazera.
~pawlos
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
kierowca i 1 pasażer siedzą wygodnie, z góry patrząc na więkrzość pojazdów poruszających się po naszych drogach
~qqq@op.pl
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Kierowca -znośnie,pasażer przy oknie -ujdzie, pasażer po środku -gdzie on ma postawić nogi,przecież tam jest pokrywa śilnika.
~StanisławB
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Niewiele miejsca do tyłu żeby odsunąć fotel. Jazda w trzy osoby w kabinie jest możliwa, ale niewygodna.
~Sss
Furgon 2.4 D 70KM 51kW
Kabina z przodu dość obszerna, aczkolwiek przy trzech osobach, dwójka pasażerów siedzi ramię w ramię.