Lista ocen Daewoo Lublin I 2.4 TD 90KM 66kW 1996-1999 (20)

2,6
~hubert1973@wp.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
polska bylejakość we wzorcowym wydaniu, bardzo paliwożerny - 20 letnie iveco jedynka z silnikiem 2,8td i ciężkim kontenerem długim 4,2 metra na bliźniakach paliło tyle samo, na trasie to chyba nawet mniej
~Łukasz
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Auto kupiłem w 1998r w Fabryce w Lublinie jako rama + izoterma. Model to Lublin II 3,5t 2.4 TD 90KM. Auto przez 12 lat nie przechodziło żadnych napraw blacharsko-lakierniczych. Po zakupie został bardzo dobrze zakonserwowany i co roku jest to powtarzane. Blacha trzyma się dośc dobrze. Aktualnie będzie na wiosnę robiona blacharka ( wymiana maski, przedniej kratki i progu od strony kieowcy) pozostałe elementy w bdb stanie. Wypiaskowana i...
2,8
~spnet@2com.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
!!! LUBLIN I, kontener: Samochód jest w zasadzie ok, od warunkiem eksploatacji miejskiej i w krótkich trasach, zalety: niezła ładowność, cena zakupu, trwały silnik (i chyba tylko silnik), dostępność serwisu i cześci. wady: niskie prędkości na trasie, hałas, żle się manewruje (bez wspomag.),rdzewiejące blachy. Nieco za niski kontener, nie da się wozić mebli "na stojąco".
~tomek7892@wp.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
jak na to co razem przeszlismy i cene(97rok 50tyz) to auto jest super, zarobiło na moje kolejne auta i dom
3,1
~AtaTransSystem
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
samochod dla malo wymagajacych, jako drugi w firmie do drobnych podwozow na male odleglosci. Topornosc polaczona z prostota. Dla budowlancow i rolnikow.
2,4
~marcin_piekacz@o2.pl
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Autko nie nadaje się w trasy, pali raczej dużo, w zimie problemy z odpaleniem, skrzynie w tych samochodach ta jakaś pomyłka, głowice też, układ elektryczny po paru latach cały do wymiany. Jedyne co dobre to silnik i niskie ceny tych samochodów oraz części, nadaje sie do pracy w mieście lub na krótkie dystansy, częste awarie. Zaletą jest spora ładowność 3t można ładować.
3,1
~mariockr
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
tur roboczy raczej na miasto , póki nowy ok , nie polecam używki zwłaszcza z dużej firmy po wielu kierowcach
~Ry$iek (samochod mojego ojca)
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Grzeje sie na trasie powyzej 100km. Nalezy uwazac z turbo. (Silnik)
~Radek
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Lublin jest bardzo dobrym autem a ci co twierdzą że jest to kiepski samochód po prpostu nie potrafią jeździć. Ja przejechałem nim 250tys. ijestem bardzo zadowolony, miałem wcześniej Tanzita to jest dopiero padaczka.
4,1
~artur
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Fotel Pasażerów powinien być cofnięty z10cm do tyłu poprawiła by się widoczność z miejsca kierowcy ( mam długie nogi i fotel jest maksymalnie do tyłu) Dałbym 4,5