Lista ocen Daewoo Lublin II (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrZySiU
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Bardzo dobra lusterka spoko duze mogo byc . w nocy przy orginalnych swiatlach lublina to lipa ja u siebie zalozylem xseony koszt oklo 600zl ale to juz jest superrr kazdy sie dziwii i kszyczy na sibi czy takiecos zakladajo juz w lublinach :) swaitelka moje so superr jezli ktos sobie chce zalozyc to mozna soebie zamowaic na allegro i samemu zakaladac
~jaca
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Naprawdę lubię nim jeździć zresztą jak innymi dostawczymi. Widiczność do przodu i po bokach bardzo dobra, do tyłu też za sprawą dużych lusterek
~traker001
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
lusterka sa ok ale jak chce dojechac do czegos blizej to zdarza mi sie zawadzic przodnim zderzakiem poniewasz slabo widac maske:D
~IGOR
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
jedyny plus ale widomo ze nie kupuje sie auta zyby byla idealna widocznosc tylko zeby jezdzilo w dluzsze trasy
~Adam
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
nie mam zdania, gdyż użytkuje go kierowca, ja sporadycznie - ostatnio na świeta do transportu choink :)
~marek -złocieniec
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
żle rozwiązane spryskiwacze,większośc płynu leci na boczne szyby co pogarsza widoczność
~lublin
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
ciężko zobaczyć coś z prawej strony gdy stoimy pod lekkim skosem
~Kacper150687
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
jak na samochód dostawczy to super i z przodu i z boku jak i rowniz z tylu
~bor_ek@tlen.pl - Kraków
Furgon 2.8 TD 116KM 85kW
Widoczność : Na początku biłem lampy z tyłu,teraz już nie bije ale i tak jest źle...
~Robik313
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Szyby są bardzo dobrze skonstruowane