Lista ocen Daewoo Matiz (479) - Widoczność

Na liście zabraknie 786 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Operator tego ustrojstwa
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dosyć dobra, trochę ból na światłach bo nic nie widać do góry, duże lusterka zewnętrzne i sprawne wycieraczki ułatwiają jadzę. Dobre oświetlenie zwłaszcza światła mijania i drogowe, w porównaniu np. do Toyoty Yaris rewelacja. Dmuchawa wydajna ale tylko w lecie, w zimie i w porach deszczowych ciągle zaparowane boczne i tylna szyba no i ból bo w zimie dmuchawa daje po zatokach i po oczach zimnym powitrzem konieczna jest czapeczka np.kaszkiet.
~max
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Moja subiektywna ocena tutaj pozostanie na dosc niskim poziomie ale tylko z powodu ze na codzien jezdze Hyundai-em Terracan-em stad poprostu ocena tylko przecietna. Ale smialo do codziennej jazdy samochod sie nadaje i zachowuje sie stabilnie, przewidywalnie, koszty serwisowania sa na mega niskim poziomie -koszt wahaczy, poduszek, gum stabilizatora na cale przednie zawieszenie 90zl- myslalem ze sprzedawca sobie zarty stroi
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jeśli nie liczyć zaparowanych tylnych bocznych szyb przy jeździe w 4lub5 to widoczność jest dobra przyciemnienie górnej części przedniej szyby jest OK bardzo pomocne są duże lusterka boczne choc mogłuby być posadowione przed pierwaszą boczną szybką zwłaszcza że przy max wilgotności tylko ta szybka jest czysta, nie posiadam klimy więc jest jak jest.
~adrian20071991
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Bardzo dobra widoczność wprzód za sprawą ogromnej szyby przedniej, gorzej na boki. Przeszkadzają mi plastikowe słupki oddzielające boczną większą szybę od mniejszej. Widoczność do tyłu - dobra. Widoczność w lusterkach? Jak dla mnie, lusterka powinny być umieszczone trochę dalej, jednak to taka drobnostka.
~Volfodzio
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Absolutnie brak zastrzeżeń, martwe strefy ograniczone do minimum, krótka maska, ścięty tył, auto stworzone do przeciskania się w mieście, zdało egzamin w Azji, zdało i w Europie. Jedynym minusem może być dla niektórych lekko barwiona szyba przednia (górna część), słabo przez ten kawałek widać sygnalizacje.
~ROBIN
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
WIdoczność do tyłu bardzo dobra, natomiast boczny słupek mnie przeszkadzał dość znacznie. Szyba przednia stosunkowo duża jak na małe auto. Mało odporna na drobne i większe zarysowania. Podobno często pęka choć mnie osobiście się to nie stało radzę uważać gdyż wiele Matizów ma z tym problem.
~Volfodzio
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
To jest zdecydowany +, wystarczą 2 małe lusterka (doklejane) i praktycznie nie ma obszarów których byśmy nie widzieli, poza tymi oczywistymi, za słupkami . Bardzo dobrze się tym autem parkuje i \"jeździ na zderzak\", problemu nie sprawia obserwowanie pojazdów które nas wymijają.
~misiu84r
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
przednia szyba jest ooogromna jak na takie autko troszkę jednak słupki przy przeniej szybie zasłaniają widoczność szczególnie przy wjazdach na skrzyżowanie i zatrzymywaniu się przed przejściem dla pieszych - 3ba być ostrożnym, ale to jak w każdym aucie zresztą
~micek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
przednie slupki sa za szerokie! zdazylo mi sie kilkakrotnie wymusic pierwszenstwo przejazdu bo normalnie nie zauwazylem samochodu nadjerzdzajacego z boku!! masakra! na zakretach tez nieraz trzeba przyjmowac dziwne pozycje...ale cala reszta jest super!! do tylu i na boki ekstra!
~Marko
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Widoczność jest świetna za sprawą dużej przedniej szyby, jedyny mankament to trochę za bardzo pochylone boczne słupki, przez co przy ciasnych zakrętach w mieście trzeba się lekko wychylić. Parkowanie i cofanie nie sprawia żadnych kłopotów.