Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Hatchback

Mati 86 ;), 15 lat temu
Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Stosunek Cena:Jakość:Wyposażenie Auto kupiłem za 2500zł z dobrym wyposażeniem,bez korozji.Nexia nigdy mnie nie zawiodła :)
Śmieszą mnie ludzie, którzy mówią,że Daewoo to g.. Sam jeździłem wieloma autami typu Opel Astra,VW Golf II,Ford,Fiat.Żaden z tych Samochodów nie zaskoczył mnie tak miło jak Nexia.Silnik 1.5 wbrew opini wielu \'\'znawców\" nie jest ani awaryjny,ani szczególnie paliwożerny.Jeździłem Nexią przez rok i gdyby mi jej nie skasował bus, miałbym ją nadal.Ludzie kupują niemieckie auta typu golf II 92r. bez wyposażenia(poza tym co konieczne: kierownica,cztery koła i karoseria ;) za 3000zł, i męczą się w kanciatym pudełku.Ja kupiłem Nexie 96 rok za 2500zł ze wspomaganiem, c.zamkiem,abs,el.szyby,poduszką powietrzną i jeżdziłem wygodnie, nic nie naprawiałem robiąc 2tys km./miesiąc.0 korozji.Polecam te auto,godne uwagi.Jeśli trafisz na zadbany model pośmigasz nim bez problemów.Silnik wystarczająco dynamiczny, zawieszenie super.Materiały w środku nie są faktycznie rewelacyjne,choć wg mnie nie odbiegają od konkurencji.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5i 75KM 55kW [l/100km]

7,1