Lista ocen Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 (141) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
dałem na serio niedrogo okazyjnie można rzecz biorąc żeby się tak nie psóła to może bym pokusił się o dobrą ocenę ale jest i dobra wiadomość jeśli korea robi takie próby bąb jądrowych jak mój samochód toświat nie ma się czego bać i może przygotowywać się na parady nawet czwartego tysiąclecia!!!!!!!!! A poważnie ja jako właściciel nexii polecam rozejżeć się za czymś innym!!!!!! ale jeśli chcesz znać serwis daewoo i wszystkich mechaników w...
~kropi@interia.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nie napiszę tak jak inni "za te pieniądze nie kupi się nic leszego" , bo coś tam zawzze się kupi. Jest to na pewno ciekawa alternatywa dla starszych "markowych" pojazdów, auto "do jeżdżenia", nie sprawiające większych kłopotów, niechodliwe u złodziei. 10-letnie auto kupimy dziś za ok. 4 tysiące, czasem uda się trafić niewiele droższą a lepiej wyposażoną wersję GLX/GLE z elektryką, ABS i poduchą, czasem z klimką
~paweł 48
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Cena ile kosztował na początku jak był nowy a teraz ile jest wart mówi sama za siebie. strata ponad 20000 zł koszmar. A z resztą jaki samochód prócz poloneza można kupić z tak młodego rocznika z a tak małą kasę.Jakis gościu kupił nexie w grudniu 2004 od mojego sąsiada bardzo łądny sedanik z 75000km przebiegu 1.5 16v pedancik zawsze czysto i schludnie dostał za nią 7400 zł . płakać się chce.
~czapek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Przed kupnem mojej nexii szukałem samochodu za około 4,5 tys. zł, żeby miał w miarę mocny silnik i był większy od cinquecento (takim jeździłem wcześniej z silnikiem 0,7). Nie mógł być też jednak dużo starszy od tamtego (tamten był z 1998). Wybierałem wśród wielu marek i modeli i ten okazał się najlepszym wyborem, za tą cenę, za ten rok i w końcu spory samochód.:)
~yacoreq@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Ja za swoją nexię nie dałem mało, w stosunku do średnich cen giełdowych za ten rocznik, ale mam auto na prawdę bardzo zadbane z małym przebiegiem i kompletem prawie nowych opon letnich i zimowych. Za tą cenę nie kupił bym nic lepszego, jestem tego pewien. Koszty ekspolatacyjne też są w normie. Polecam tym którzy szukają dużego, wygodnego i niezawodnego auta za nie wielką cenę.
~Jack119
Sedan 1.5i 75KM 55kW
rewelacja, auto kosztowało 2000 pln a jazda nie gorsza jak np MEGANE za 5000 korozja też porównywalna ceny części i ich dostępność super. mogło by mniej palić ale za te pieniądze i tą wielkość auta chyba nie ma lepszej alternatywy, przy tym dosyć bogate wyposażenie i to sprawne, wspomaganie, elektryczne szyby, centralny zamek, brak abs
~KrzysiekXF
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Rewelacja na Polską kieszeń ! Auto nie jest limuzyną ale można je kupić za przysłowiowe grosze i cieszyć się z dobrej,wygodnej jazdy.Najbardziej wartość wyznacza tu stan karoserii.Niektóre egzemplarze są kompletnie zgnite i nie opłaca się naprawa.Na szczęscie można znależć dobry a wtedy - Brać i jezdzić
~sladziu
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Wygodny, niezawodny, tani w utrzymaniu sedan za 4000 PLN wydaje się to dość nieracjonalne, jednak przy odrobinie szczęścia i trafiniu na zadbany model okazuje się możliwe. Nexia jak każda kobieta lubi jak się o nią dba, później potrafi się odwdzięczyć niezawodną pracą nawet w najcięższych warunkach.
~sladziu
~myob@yoyo.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nie mam porównania bo jeździłem wcześniej maluchem - najbardziej lubiłem uczucie zwycięstwa i dumy (z Bardzo Małego Wozu) podczas wyoprzedzania prawdziwych samochodów (prowadzonych przez kierowców bez sportowych ambicji) przy prędkości 110 km/h. Sądzę, że tym razem pomarudzę i nie dam najwyższej oceny.
Daewoo Nexia Sedan