Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (99) - Ergonomia

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej kumkała
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
autko jest bardzo ergonomiczne i pali ok. 12litr./100KM ale z tym ze ja mieszkam na wsi i jezdze praktycznie na polnych drogach a czasami synowi daje ale on po polu jezdzi i chyba dlatego a w ogole to nie lubie zmieniac biegow wiec czasami se jade na maxymalnych obrotach ogolnie ok bo chcialem z automatem ale ciezko dostac to chyba zalezy kto jezdzi bo jak zona do miasta pojechala to spalila w mniescie miej niz ja jak jezdze na trasie tyle ze...
~strzelba
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko na miejscu, szkoda, że nie ma sterowania radia w kierownicy jest to bardzo praktyczne i bezpieczne rozwiązanie. Wysówana "szufladka" na napoje nad radiem bardzo przeszkadza w obsłudze radia, może też rozpraszać kierowcę przy zmianie biegów, przydałoby się więcej schowków np. na monety ;) albo na okulary ;)
~cz-as@wp.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Wszystko pod ręką, fotel regulowany wszechstronnie. Denerwuje tylko brak kontrolki zapalonych świateł mijania i dziwna maniera pozostawiania zapalonych świateł mimo wyłączenia silnika i wyjęcia kluczyka. Ale to dziwactwo nie tylko Nubiry.
~ksześ@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Można co nieco poprawić, ale w tej klasie i cenie nie wszyskie rewelacyjnie oceniane samochody naszych zachodnich sąsiadów mają np. regulację lędźwiową dla kierowcy i pasażera. A przesuwaną kratę wersji ciężarowej mają już naprawdę bardzo nieliczni.
~Piotr
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
wnętrze skonstruowane poprawnie pod tym względem, choć "ukośne" klamki wewnętrzne, podobnie jak w Citroenie C5 to niezbyt fortunne rozwiązanie. Schowek pomiędzy fotelami, gdyby był wyższy mógłby od biedy markować podłokietnik.
~jacol
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Jedyna sprawa jakiej mi brakowao to podłokietnik z przodu. Problem ten rozwiązaem przez allegro, kupując uniwersalny solidny wygodny z pojemnym schowkiem podokietnik. Polecam! Po za tym wszystko według mnie jest na swoim miejscu.
~a..p
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Wszystko prawie ok, ale włącznik świateł przeciwmgielnych i regulacja kąta świateł jest w takim miejscu że kierownica zasłania i trzeba się pochylić aby zobaczyć co jest ustawione.
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Za krótkie dźwignie migaczy i wycieraczek. Skokowe ustawianie kolumny kierownicy to pomyłka. Już w Polonezie miałem ustawienie w zupełnie dowolnym położeniu. Nie było żadnych zębów.
~adek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
przestronna kabina, wady: brak regulacji poziomej kierownicy (brak możliwości odsunięcia od deski), wysoka pozycja kierowcy, trzeszcząca prowadnica szyby pasażera przód
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi
7,9
11,1
~leszko112233
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
prowadzi się to autko naprawdę rewelacyjnie, trzeba co jakiś czas sprawdzić czy nie ma luzów na drążku, bo to często się rozregulowuje, ale to tania naprawa
Daewoo Nubira I Kombi