Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (113) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nub28@op.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ciekawostka dla osób chcących kupić dobre używane auto z rocznika 1999/2000 w cenie do 10 tys.Większość aut marek Audi,VW, Opel ma dwa razy większe przebiegi, części droższe, elektryka częściej nawala i mało jest egzemplarzy ze sprawną klimą- wiem bo trochę tego sprowadziłem i widziałem co potrafi handlarz zrobić żeby wcisnąć auto, polecam odwiedzanie dobrych stacji diagnostycznych bo większość tych aut do jeżdżące trumny. Auta Daewoo było...
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Stosunek jakości do ceny używanego chyba jest okej. 19 900 jak za samochód tak awaryjny to myślę jest okej. Ale W stosunku do ceny nowego, chyba jakieś 56 000 zł, to nieporozumienie. To mnie jesynie pociesza. Gdybym dał te 50 000 byłbym wściekły, a tak dałem za techologiczną pomyłkę w sumie tyle ile jest warta. Wszystkich chętnych przestrzegam. Nubiry w komisach kosztują od 19 900 do 30 000. Te 19 900 brzmi nieźle, ale pamiętajcie że to...
~andrzej kumkała
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jak na auto od szwagra dosyc tanio bo jest dilerem handlarzem aut uzywanych i calkiem tanio go kupilem tyle ze juz byla ta cholerna zapalniczka rozdupcona a chcialem do niej ladowarke do noki podlaczyc i niemoge ale to szwager mi podlaczyl bo dal dwa kable od akumulatora przewiercil sie przez karoserie i deske rozdzielcza i mam podlaczane dodatkowe gniazdo przez szwagra tylko go nieumocowalem a kabel jest dlugi i wala sie po calym samochodzie.
~automaniak70
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Stosunek ceny do jakosci z uwględnieniem komfortu jaki proponuje nubira II wypada na poziomie 4 z plusem. Przy cenach tej wersji pojazdu obowiązujących w 2006r mógłbym zakupić porównywalny samochód co najwyzej 2-3 lata starszy lub musiałbym dołożyć ok. 5-7 tys zł na zakup w tym samym roczniku. Generalnie polecam wybór nubiry jako samochodu rodzinnego.
~m.uminiak@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
I tu jest to.... auto kupiłem od pierwszego właściciela, z przebiegem 43000tys(ksiązka serwis) za 8000!!!!!!!!!!! Auto idealne (oprócz kocówek i tulei), jak nowe, full wypas, z radiem i kpl. zimówek. Miałem do wyboru Golf III z 93 z niemiec (w stanie na 4) lub Nubirę (na 5-) - Wybrałem ekonomię.
~marti5
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto w zakupie z rynku wtórnego jest stosunkowo tanie w porównaniu z konkurencją tej samej klasy, czyli duże wygodne rodzinne kombi. Jednak ilość napraw ponad 10 letniego auta dyskwalifikuje je do miana niezawodnego na wyjazdy w dalsze trasy.
~UżytkownikAC
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nie znalazłem jeszcze auta w tym segmencie, który można by lepiej ocenić w tej kategorii. Jedyne 3 minusy to schodzący lakier z klamek, przednich wycieraczek oraz mocowań relingów. Nieistotne w codziennym użytkowaniu.
~a..p
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Używane są tanie, ale gdy był kupowany jako nowy kosztował tyle co Ford Focus kombi, a teraz prawie 1/3 używanego Focusa z tego samego rocznika. Ogólnie nie drogi ale co roku na części i naprawę wydaje się połowę wartości auta.
~pioked
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
za średnie pieniądze w 98 roku nabyłem kombi klasy średniej z 3-letnią gwarancją i wykorzystanymi 11 przeglądami gratis.Autko do dziś bryka długie trasy i doskonale się sprawuje.Polecam wszystkim niechętnym "koreańczykom"
~frank8@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
co tu dużo pisać, 3 letnia, w pełni wypasiona fura (tyle, że bez tylnych el. szyb, kompa pokł., automat. klim, bocznych airbagów, podgrzwanych siedzeń i paru innych dupereli) za 25000?!nigdzie nie ma takiej oferty
Daewoo Nubira I Kombi