Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (124) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~strzelba
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Dmuchawa działa dobrze jak działa. Mnie niestety się zapsóła i wentylacja działa tylko na 4 poziomie jest wtedy wietrznie i dość głośno! Zimą auto nagrzewa się dość szybko jednak tylko dla pasażerów z przodu :( Siedząc na tylej kanapie można narzekać na zbyt wolne i nie równomierne nagrzewanie się kabiny samochodu. Gdy z przodu jest już bardzo ciepło i użytkownicy wyłączaja ogrzewanie z tyłu dopiero się nagrzewa. Rozwiązaniem, które...
~Artur D.
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
podczas zimy wnętrze samochodu bardzo szybko się ogrzewa, w wentylacji znajduje się dość wygodna funkcja obiegu wewnętrznego, dzięki której nie jesteśmy skazani na wąchanie spalin jadącego przed nami pojazdu pozostawiającego za sabą chmurę dymu
~Piotr
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jest wiele lepszych samochodów pod tym względem, a tak powszechnie znane są problemy z klimatyzacją w tym modelu, dodatkowo słabe przewietrzanie daje się we znaki podczas mrozów i deszczu, kiedy zamarzają/parują wszystkie okna
~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ogrzewanie nie powala na kolana. Klima chodzi OK, ale nie wiem czy wentylatory slabe czy juz pozapychane, bo pasazerowie z tylu czują sie \"niedopieszczeni\" i trzebeba podkrecac na 3 lub 4.
~Wojciech W-wa
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
To dopiero skandal.Nowy filtr p/pyłkowy a permanentnie zaparowany,bez klimy sie nie da.No i b.długo się nagrzewa(ok.10 km),a do pracy mam 6.No i zimno,a jeszcze nie było mrozów.Termostat działa-sprawdzałem.
~rosalon
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
wentylacja latem ok.ale w pozostałe pory kiepsko nie ma możliwości nawiewu na szybe i kabine przez co parują boczne szyby,żeby nie parowała przednia i boczne szyby trzeba dać nawiew tylko na przednią szybe
~golmark
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za gorąco zimą nie jest.Wentylator na najwyższym biegu "charkocze".Łatwo uszkadza się ogrzewanie tylnej szyby-jak się powyciera ją kilka razy za dokładnie-przerywają się przewody oporowe!
~cz-as@wp.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ogrzewanie w normie, choć w mroźne dni trochę za słabe. Wentylacja przy klimie doskonała, ale bez klimy strasznie zaparowują szyby. Nie pomaga opuszczanie szyb i madmuch na maxa. Tylko klima.
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
W zimie grzeje, latem klima chodzi, choć musiałem na jej przegląd wydać 250. Po zakupie trafiał mnie szlag bo parowały mi strasznie szyby przy deszczowej pogodzie. Wymiana filtra klimy pomogła.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi
7,9
11,1
~jamp@go2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Brak płynnej regulacji nawiewu nogi/szyba-góra. W modelu z klimą przy opadach lub zimą trzeba włączyć klimę żeby osuszyć szyby, Długo trzeba czekać na ciepłe powietrze w II w I tego nie było.
Daewoo Nubira I Kombi