Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej kumkała
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
miejsca jest bardzo duzo jak na takie auto jest bardzo duzo miejsca i w srodku i w bagazniku i tylko zle jest zderzakz tylu bo jak zaladowywuje np. worki z pasza to zawsze se otre o ten prog i juz jest przerysowany w te i wewte, ten deweoo nubira jest taki duzy ze raz przy wjezdzaniu do szopy zachaczylem i przetarlem calym bokiem o futryne i ale szkoda mi bylo kasy na naprawe i tak jazdee do dzisiaj a uszkodzilem prawy bok od przedniego...
~robert.poplawski@interia.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Przestrzeń wewnątrz auta jest jego ogromną zaletą. Cztery osoby podróżują na długich trasach w bardzo komfortowych warunkach. Regulacja fotela w wielu płaszczyznach plus regulacja kierownicy na wysokośc myśle,że pozwala każdemu znależć wygodną pozycję za kierownocą.
~jacol
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Mam 185cm wzrostu i nie mogę narzekać. Zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca jest pod dostatkiem. Z bagażem też nie mam problemów (kombi). Ostatnio przewiozłem 50m kw paneli, 7 paczek podkładów i 20 listew podłogowych po 2,5m każda.
~ncbratas@cyf-kr.edu.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Tu wręcz doskonale. Jak bym mógł wybierać to wolałbym mieć trochę większy bagażnik.435l wystarcza lae trzeba trochę popracować, szczególnie że musze wozić dojazdówkę.
~Artur D.
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
wnętrze pojazdu jest dość przestronne, siedzi się wygodnie nawet wysokie i dobrze zbudowane osoby nie mogą narzekać na brak miejsca, sporo schowków na drobiazgi
~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Pasażerowie mają wygodnie. Ja mam 190cm wzrostu i brakuje mi 2 rzeczy: podlokietnika i regulacji kierownicy w 2D. Troszke fotele slabo trzymaja na zakretach.
~Weteran szos
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
nie ma problemu, z przodu duzo miejsca(regulacje przeróżne fotela kierowcy), z tyłu nie widziałem samochodu któryby oferował więcej miejsca
~dyrtol@tenbit.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Z przodu wspaniale. Należę do tzw. dużych i na brak wygody nie narzekam. Z tyłu braknie trochę miejsca na nogi (jeśli jadący z przodu mają powyżej 180 cm).
~jamp@go2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów ( długonogich ). Wygodna do długich tras. Bardzo pakowne zwłaszcza kombi

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Martinello
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Miejsca jest pod dostatkiem. Mam 190 wzrostu i dopiero w nubirce za moim fotelem w jest dużo miejsca:)
Daewoo Nubira I Kombi