Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Stosunek jakości do ceny używanego chyba jest okej. 19 900 jak za samochód tak awaryjny to myślę jest okej. Ale W stosunku do ceny nowego, chyba jakieś 56 000 zł, to nieporozumienie. To mnie jesynie pociesza. Gdybym dał te 50 000 byłbym wściekły, a tak dałem za techologiczną pomyłkę w sumie tyle ile jest warta. Wszystkich chętnych przestrzegam. Nubiry w komisach kosztują od 19 900 do 30 000. Te 19 900 brzmi nieźle, ale pamiętajcie że to...
~andrzej kumkała
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jak na auto od szwagra dosyc tanio bo jest dilerem handlarzem aut uzywanych i calkiem tanio go kupilem tyle ze juz byla ta cholerna zapalniczka rozdupcona a chcialem do niej ladowarke do noki podlaczyc i niemoge ale to szwager mi podlaczyl bo dal dwa kable od akumulatora przewiercil sie przez karoserie i deske rozdzielcza i mam podlaczane dodatkowe gniazdo przez szwagra tylko go nieumocowalem a kabel jest dlugi i wala sie po calym samochodzie.
~pioked
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
za średnie pieniądze w 98 roku nabyłem kombi klasy średniej z 3-letnią gwarancją i wykorzystanymi 11 przeglądami gratis.Autko do dziś bryka długie trasy i doskonale się sprawuje.Polecam wszystkim niechętnym "koreańczykom"
~Pegieo
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Za ta cene chyba najlepsze auto. Troche mnie to martwi na przyszlosc, bo gdy bede chcial zmienic na nowe, nie bedzie mnie stac na auto o podobnym standardzie. A czlowiek sie jednak przyzwyczaja do wygod;)
~Martinello
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Za tą kasę nie kupi się nic lepszego. Trochę za dużo pali ale można założyć LPG i jest spoko. Nie psuje się a części eksploatacyjne są bardzo tanie.
~robert.poplawski@interia.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Za cene paru tysięcy złotych dostajemy naprawdę dobre auto, ktore jeżeli nie bylo zaniedbane naprawdę odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją
~zadowolony z Nutrii II 2.0
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Za ok.15000zł nic lepszego się nie kupi. Chyba że ktoś chce jakiś stary niemiecki złom do generalnego remontu, z przebiegiem pół miliona km.
~MIKE
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
MYŚLĘ ŻE AUTO JUŻ TERAZ WARTE SWOJEJ CENY, UWAGA TYLKO NA WIARYGODNOŚĆ PRZEBIEGÓW, W ORYGINALE SILNIK WYTRZYMA OK 280-300 TYS O ILE NIE BĘDZIE KATOWANY
~maciej
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
kupiłem go od kolegi za bardzo dobrą cenę i to właśnie mnie przekonało (on kupił ten samochód w salonie i stracił na nim naprawdę dużo)

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Nil 1979
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Cena kusząca. Części tanie więc mogę polecić. Tanie autko w utrzymaniu. Odpukać ja na chwilę obecną leję i jeżdżę.
Daewoo Nubira I Kombi