Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999 (66) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód ma swoje lata i wydaje mi sie, że moze to byc powod dosc glosnej pracy silnika. W trasie sluchac silnik i powietrze (relingi). Mrucznie silnika jest przyjemne przy przysmieszaniu, ale jak jedzie sie na 3 tys. dluzej to robi sie to wkurzające. Dodatkowo powiem ze mam 3 tlumiki (katalizatora chwilowy brak) wiec powinno byc ciszej.
~Piotr
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
za hałas większy od przeciętnej w tej klasie odpowiada moim zdaniem zbyt "plastikowe" wykończenie wnętrza tworzywami niezbyt wysokiej jakości i konstrukcja drzwi, które wytwarzają swoisty tunel powietrzny. Przy prędkościach w zakresie 80-110 km/h i powyżej 160 km/h hałas wzmaga się, w innych przedziałach - o dziwo - jest znośny
~ncbratas@cyf-kr.edu.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Ja bym odgłos silnika okreslił jako przyjemny, choć metaliczny. No ale nie poto mam 2.0 by go nie słyszeć. Znacznie gorzej jest z szumem spod nadkoli. Czy ktoś już robił wyciszenie na własną rękę? Jakie są tego efekty? Proszę o info na adres ncbratas@cyf-kr.edu.pl
~robert.poplawski@interia.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Przy normalnej jeżdzie we wnątrz jest w miarę cicho.Natomiast gdy będziemy trzymać silnik powyżej 4tys. obrotów robi się głośno. Od czasu do czasu coś zaskrzypi ale w 10 letnim samochodzie jeżdżonym po polskich drogach to raczej normalnośćt
~CDX
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Silnik jest raczej głośny. Dodatkowo dochodzi beznadziejne zawieszenie, które tłucze. Nawet radio nie pomaga, bo głośniki są za słabe. Był jeszcze głośniejszy tuż po zakupie. Poduszka silnika była walnięta. Dragania czułem nawet pod tyłkiem.
~jamp@go2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
mniejsze w I w II dodatkowy rezonator wycisza silnik bardzo dobrze. Osoba lubiąca ciszę musi dobrać ciche opony. Przecietne opony słychać. Przy normalne jeździe i przy umiarkowanych prędkościach można spokojnie rozmawiać z pasażerem lub przez tel..
~leszko112233
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jeśli przeglądamy czy mamy sprawny wydech to wyciszenie w tym samochodzie jest idealne, bo często pod podwoziem układ wydechowy się dziurawi, i to powoduje burczenie we wnętrzu
~artolini90@gmail.com
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Na początku zajebiste uczucie, ale cichutko :) <---jeszcze to pamiętam jak dziś, teraz przyzwyczajony już jestem...mogłoby być troszke ciszej
~rottor@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
wyciszenei przyzwoite, ale silnik (2L) trochę warczy przy wysokich obrotach, ale w trasie przy rozsądnej jeździe pasażerowie śpią jak dzieci

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maciej
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
jak na auto tej klasy to nie postarali się miałem wcześniej starszą o 5 lat vectre i było ciszej. Dopiero przy 120- 130 robi sie porównywalnie
Daewoo Nubira I Kombi