Lista ocen Daewoo Nubira I Sedan (132) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał S
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Klima, Abs, 4x elektryczne szyby, poduszka kierowcy, naprawdę mocny i oszczędny silnik, spory bagażnik, więcej miejsca i lepsze blachy jak Oplu Astrze (Nubira to taki brat bliźniak opla astry, pomieszany z kadetem i pewnie czymś jeszcze). I to wszystko w 2007 kosztowało tyle co ford mondeo, czy renault laguna, ale z 5 lat starsze. W podobnej cenie było jeszcze VW passat B3. W tej chwili autko bez wartości, realnie można kupić za 1000 - 1500 zł.
~Rychu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Cena, wyposazenie i komfort super. Za ta cene nic innego bym nie kupil... W sumie nawet teraz po kilku latach jest to auto warte ok 13-14 tyś. jakbym mial tyle do wydania to bym sie nie zastanawial, za ta cene to mozna kupic "pospawanego" 12 letniego golfa z kijowym wyposazeniem, albo 15 letnie BMW jeszcze bardziej pospawane i z czesciami zamiennymi za tyle ze lepiej zezlomowac gruchota i chodzic na piechote :D.
~woopio
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Za tę cenę nic lepszego chyba nie mozna było w tej klasie dostać. Odnośnie jakości wykończenia, to oczywiście nie jest potantat. Miałem problemy z pęcherzami na karoserii przy tylnej tablicy rejestracyjnej. Stało sie to w rok po gwarancji. Poobłaził również koreański blichtr z klamek wewnętrznych. Jeżeli chodzi natomiast o serwis, czy też o części, to na pewno człowiek się nie zrujnuje.
~krzyhernas@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
obecna cena zakupu (dość niska) chyba jest spowodowana negatywnymi odczuciami związanymi z problemami naprawy nadwozia, ponieważ inne walory tego samochodu są porównywalne albo niejednokrotnie lepsze od innych tego typu aut. ceny części są relatywnie niskie i dobrze dostępne ze względu na parametry pracy i wymiary stosowane w innych samochodach głównie z serii Opel.
~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Nubira nie jest droga ani w zakupie ani w naprawie. Sporo tanich części. Prosta w naprawie. Można kupić dobrze wyposażone: abs, klima, wspomaganie, 2xpp,c.z. el. szyby za niewielką cenę, Spalanie w normie jak na wymiary. Świetnie znosi LPG nawet 2 gen. Co czyni ją ekonomiczną. Duża i wygodna.
~dariaszek
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
w miare dobry samochód za roz sądne pieniadze , dobrze wyposażony , wygodny ,na gazie ekonomiczny.olej od wymiany do wymiany co 15tys przy dosć ostrej jezdzie. w tych pieniądzach bezkonkurencyjny. na codzień jezdze CITROENEM I wcale nie jestem zagożałym zwolennikiem daewoo.
~Januko@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto z pełnym wyposażeniem (włącznie z klimatyzacją, ABS, etc) kosztowało mnie 53 tys zł, czyli ok. 20 tys taniej od porównywalnych VW, Fordów, Opli i innych "markowych". Śliczna forma zewnętrzna limuzyny. Zatem jak na tę cenę, b. dobre auto.
~Niedziwad
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Uważam, że auto nie jest najgorsze pod tym względem. Wystarczy wymienić wszystko co trzeba na początku użytkowania, a później to już normalne użytkowanie plus sporo niespodzianek, ale wydaje mi się, że to kwestia wieku auta.
~szary86
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
szczerze polecam to autko jeżdże nim już ponad 2 lata i poza wymianą rzeczy typowo eksploatacyjnych jest bezawaryjne. jeśli ktoś rozważa kupno właśnie nubirki to mogę ten samochodzik bez wahania polecić.pozdrawiam

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rnest
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jakość może nie jest rewelacyjna, ale za tamte pieniądze można było kupić wówczas co najwyżej nową Corsę z jakimś ledwie ciągnącym silniczkiem i pewnie znacznie więcej kasy przeznaczyć na przeglądy i naprawy, choć być może rzadsze.
Daewoo Nubira I Sedan