Lista ocen Daewoo Nubira I Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999 (75) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuk
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mam prawie 2 metry więc się wypowiem i innch opinii nie przyjmuje do wiadomości. Nie polecam wysokim ludziom Golfa 3 bo nie ma w nim miejsca z tyłu ani z przodu. Informacja potwierdzona przez moją laske nie jest wielka ale powiedziała że tam ciasno. Pozdrowienia dla drechów z targu w golfach. Kupcie sobie choćby Vento Przód: Brakuje mi 4cm w tył do pełnego komfortu pochylanie siedziska daje dużo zabawy ale ma troche za mały zasięg działania...
~darthlordlvk@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Z racji tego że tylko raz siedziałem z tyłu jako pasażer powiem że mi było wygodnie (196cm) Ale siedziałem sam:D a jak jeżdże w długie trasy to pasażerowie nigdy nie nażekali. A jesli chodzi o kierowce:)))) po prostu można zrobić wszystko. Fotel kierowcy - 5 regulacji:) tylko kierownica w jednej płaszczyźnie ale to nie przeszkadza, można odsunąć lub przysunąc przecież fotel
~Kamiljan
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Mam 2m wzrostu i bez problemu mieszczę się za kierownicą jak i jako pasażer, długie trasy to żaden problem. Jak prowadzę to mam siedzenie odsunięte do końca do tyłu i z tyłu ludzie bez problemu się zmieszczą, niestety ludzie mojego wzrostu już nie będą czuli komfortu ale średniego wzrostu nie odczują problemów.
~krzyhernas@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
jak na samochód osobowy to niewiele jest bardziej przestronnych modeli z takimi wymiarami zewnętrznymi auta. Troszkę przesłony przeciwsłoneczne za blisko twarzy sie otwierają ale po pewnym czasie da sie do tego przyzwyczaić. przestrzeń wewnętrzna przyjazna nawet dla troszkę ponad przeciętnego wzrostu pasażerów.
~Adam Olchawa
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Kierowca sie jeszcze zmieści ale pasażer z tyłu ma cienko jak sie kierowca odsunie do tyłu. Pasażer z boku ma najlepiej - nie wiem czemu żona sie tak boi jak jadę 150.... Dzieci maja miejsce, niemniej w drodze przez Polskę trzeba stanąc ze dwa razy żeby rozprostowac kolana. Z tyłu jeden dorosły i tylko dwoje dzieci.
~Lanfaust
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
pod tym względem samochód jest rewelacyjny (przynajmniej dla mnie). jestem wysoki i w innych samochodach przy długich rasach musiałem robić przerwy ze względu na drętwiejące nogi czy czułem kręgosłup. Nubirą przejeżdżałem po 11 godzin dziennie i nie było żadnego problemu
~Python
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Miejsca z tyłu jest dużo w porównaniu do innych aut tego typu bez problemu 2 metrowy człowiek może tam konfortowo podróżować. Siedzenie kierowcy można dopasować do siebie poprzez szereg regulacji które umożliwia nam siedzenie.
~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Duży i wygodny samochód. W 4 osoby bardzo wygodnie się jedzie. Spory bagażnik. Wygodne fotele i kanapa. Fotel Kierowcy świetnie się reguluje(odcinek lędźwiowy,przód i tył siedziska)
~Krzychu
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Powiem tylko tyle ze mam 192 cm wzrostu i jezdzi mi sie bardzo przyjemnie a i pasazerowie na tylnych siedzeniach nie narzekaja przy cofnietych siedzeniach przednich na max

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mirek/Ania , lapoty@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
No tu nie mogę narzekać. Miejsca wystarczająco z przodu jak i z tyłu, fotele bardzo wygodne zawieszenie miękkie nic tylko jeździć nawet po polskich drogach.
Daewoo Nubira I Sedan