Lista ocen Daewoo Nubira I Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1997-1999 (79) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzyhernas@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeśli ktoś lubi cichy pomruk silnika to jest to o czym marzymy, innych dźwięków brak, znacznie głośniej zaczyna być jeśli zaczynamy korzystać od 4 tys obrotów w górę. Możliwe inne odgłosy pochodzące z podwozia jeśli o nie nie dbamy (stuki, piski) ale to już wina właściciela. czasami szum opon i wiatru z opływania karoserii ale to powyżej już dozwolonych prędkości na drogach w RP.
~Kuk
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Właściwie wystarczające. Silnik ładnie buuuuuczy powyżej 3000rpm ale nie każdy to lubi lecz przypominam to nie merc. Z tyłu jest tragicznie od 100km/h głowa zaczyna boleć wrażenia jak z jazdy w w bagażniku. ale ja tam nie przebywam
~dodobird@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
powyżej 3000 obrotów hałąs nie do zniesienia, wibracje silnika podczas szybkiego przyspieszania, do 10000 km samochód był naprawdę cichy, przy 110 kmh silnik wyciszał się niemal zupełnie - co się z tym stało, nie wiadomo
~Mirek/Ania , lapoty@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
troszkę za głośno, aczkolwiek mi to nie przeszkadza. Przy umiarkowanej jeździe do 120 można śmiało rozmawiać nie podnosząc głosu.Trochę za głośno jak dla mnie chodzi wentylator nawiewu.
~rule
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
wyciszenie akurat mnie denerwuje, przy 150km (na autostradzie) moge zapomniec o sluchaniu radia - uwazam to za 1 z wiekszych mankamentow, ale jak ktos jezdzi max 100km to moze sie tym nie przejmowac
~Adam Olchawa
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Słychać nawet drobne kamyczki uderzajace po podłodze i progach a przy 3500-4000 obr/min ( 120- 140 km/h) jest głośno jak w odrzutowcu. Jest głośniejsza od poloneza.
~rwglobal
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bardzo dobre. Nawet gdy urwałem tylni tłumik było na tyle cicho, że nawet nie doczepiałem drugiego tylko tak jeździłem przez prawie rok.
~Kamiljan
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Autko nie najlepiej wyciszone ale tragedii nie ma, po jeździe w mieście jest ok ale na trasie na autostradach trzeba dawać dosyć głośno radio by go słyszeć.
~darthlordlvk@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
hmm... albo nie przekracza się 120 i jest cichutko albo włącza się radio... Jak ktoś bardzo się spieszy to przy 210km/h radio mało pomaga.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Niedziwad
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeździłem nowszymi i droższymi samochodami z wyższego segmentu, które nie były tak dobrze wyciszone jak Nubira. Także tutaj duży plus.
Daewoo Nubira I Sedan