Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi 1.6 i 106KM 78kW 1999-2004 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesliz@op.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
samochód ma miekkie zawieszenie, ma dziurawych drogach bardzo wygodny ale na zakrętach tył ma tendencje do zarzucania. Prawdziwa niespodzianka czeka jednak po wjechaniu w głębokie koleiny, trzeba się do tego przyzwyczaić że kierownice trzeba mocno wtedy trzymać bo auto wyraźnie ucieka poza obrany kurs. W czasie jazdy na wprost odporny na boczny wiatr i bardzo przjemne w prowadzeniu
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
zawieszenie , wahacze, złączki stabiliztora są kiepskie... trzeba napracować się by zdobyć to w dobrej jakości ja osobiście w wahaczach z przodu wstawiłem tuleje z audi bo orginalne 10 tys km niewytrzymywały. teraz jest ok, poprawa jazdy OGROMNA!!!
~CLE
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Samochód miękki, do rajdów się nie nadaje, ale za to jest wygodny. Mi to odpowiada, ale na wiejskiego ścigacza się nie nadaje. Trzeba uważać na \"leżących policjantów\", przy za szybkim przejeździe samochód lubi o nich stuknąć silnikiem.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Amortyzacja jest ok, ale każdy dźwięk dobiega do kabiny pasażerskiej. Na zakrętach trzeba nieco uważać - czasem mam wrażenie że "nie wyda"...
~maro
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Zachowanie na zakrętach - loteria. Można się modlić o brak kolein. A z większym obciążeniem lepiej modlić się cały czas.
~bogdan
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Utrzymany w kulturze super.Wszystko na orginalnych częściach tuleje przednie od AUDI pasują też odFORDA.
~Marcinoko
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
co tu duzo gadac wszystko siada na naszych drogach malo trwaly
~mt-poland@wp.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
auto prowadzi się dobrze ale zawieszenie za słabe na nasze drogi
~krzyś-mś
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
wszystko git tylo na naszych drogach czeste wymiany
~ziaaa08
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
układ kierowniczy pracuje lekko, auto dobrze sie prowadzi
Daewoo Nubira II Kombi