Ocena kierowcy - Daewoo Nubira II Kombi

Januszko, 9 lat temu
Silnik 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Rok produkcji 2000
Daewoo Nubira II Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
Karoseria : Brak korozji w 14 letniej Nubirce :) poprzedni właściciel dbał o LOLE :)
Kupiłem to auto kierując się marką , mój poprzedni samochód daewoo matiz sprawował się przyzwoicie przez 13 lat użytkowania zawiódł mnie na drodze 2 krotnie , koszty napraw śmieszne ceny części śmieszne . Widzę te same cechy w Nubirze użytkując ją od niedawna . Kupiłem samochod z paroma awariami typowymi dla tego modelu , problemy z elektrycznymi lusterkami i szybami ( wiązka w drzwiach kierowcy przełamana , szybka i tania naprawa w warsztacie), niedziałający prędkościomierz ( 50zł używana deska rozdzielcza w całości hi hi ) , tuleje na wahaczach do wymiany ( przednia od forda tylna od audi i sprawa załatwiona na 100tyś km koszt 250 zl z wymianą, orginalne starczają na 10tyś) . Polecam warsztat w warszawie na ul Himalajskiej 1 gdzie nie tylko Daewoo naprawiają a wszystkie marki aut . Jest to duże wygodne auto rodzinne , z silnikiem 2l dynamiczne . Spalanie benzyna 10,5l w mieście lub 11,5 gazu na sekwencji w trasie jeszcze nie jezdziłem . W skrzyni biegów jednak brak 6 biegu który przy tym silniku bardzo się prosi . Dodam że silnik i skrzynia jak i inne elementy to konstrukcje opla .
Dynamiczny tani prosty w obsłudze
Brak 6 biegu
Tuleje na wahaczach orginalne starczaja na 10tyś km . Tuleje od forda i audi załatwiają sprawe na 100tyś km
szybko nagrzewa sie w zimę
Przewoziłem tym kombi szafe 183cm dlugą :) to jest ciężarówka :) a nie osobówka :)
na piątym biegu powyżej 100km robi się głośno
Bezawaryjne auto a jak cos juz się popsuje to cześci śmiesznie tanie .
Predkosciomierz , elektryczne szyby i lusterka nie działały . Wizyta w warsztacie i juz wszystko gra za grosze .
Brak takich usterek

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW [l/100km]