Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW 1999-2004 (32) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Silnik 2.0 w tym aucie jest jak znalazł ja lubie szybko jezdzic i spełnia on moje oczekiwania. Auto rozpędza sie do pierwszej setki bardzo prężnie z moich pomiarów wynika żę lekko pow 9s Co w dzisiejszych czasach przy bardzo ciężkich autach jest naprawde dobrym wynikiem. Zobaczcie sobie dane techniczne tego auta osiągami nokautuje dwulitrowe auta konkurencji takie auta jak mondeo czy vectra są o przeszło sekunde wolniejsze do 100. Auto na...
~bukass@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Silnik w nubirze to chyba najlepsza część tego auta. nigdy nie miałem z nim problemów. Dość dynamiczny. przy przebiegu 300000 kilometrów dalej rozwija pełną moc (auto dalej jest w stanie rozpędzić się do katalogowej prędkości maksymalnej). szwankował gaz ale to nie wina auta, instalacja została wymieniona i problemy się skończyły.
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
całkiem cichy oplowski benzyniak, jak na 2.0 z lat 90 chętnie wkręca się na obroty, odporny na LPG, nic się z nim nie działo przez całą exploatację, od 2000rpm zaczyna jechać pomiędzy 3500-5500rpm jest max. moment obrotowy( subiektywne odczucie, nie wiem jak na papierze)
~R. Z.
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Jeśli chodzi o dynamikę to jest bardzo dobrze,elastyczny, samochód zagazowany więc z kulturą pracy nie zawsze jest dobrze, lubi olej- ale to podobno przypadłośc tego silnika (notabene motor jest oplowski, problem z uszczelką pod pokrywą zaworów )
~robert
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Motor naprawde super ponad 300000 km. i nic!!! najpowazniejsza usterka w tym aucie to uszczelka pod glowicą!!! Moze dlatego ze do 260000km. jezdzilem na pelnym syntetyku.Trzeba pilnowac wymiany oleju,paska rozrządu i jest wszystko ok!
~Zbyszek Wrocław
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Silnik to najjaśniejszy element w całym samochodzie. Jednostka przestarzała, głośna, mało ekonomiczna, ale niezniszczalna. Wymiana rozrządu bez problemu do wykonania w garażu. 190 tys przebiegu (90 na LPG) i zużycie oleju 1 l/20kkm)
~MarekMarek190
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
silnik w tej nubirze to potwór, potężna moc za małe pieniądze, silnik cichutki i płynny, audi vw mercedes może pozazdrościć jakości do ceny, silnik nie zawodny, nigdy mnie nie zawiódł, nawet w zime w -18 odpala jak nowy,..
~Rad
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Silnik jest w miarę zrywny ale spalanie to istna katastrofa, nawet z instalacją gazową. Każde tankowanie to ogromny ból dla portfela a samochód niestety nie rekompensuje tego warunkami jezdnymi.
~nubaroo
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Zamyka licznik bez wysilku, od 0do 100km/h ~8,2s ,silnik bardzo elastyczny. Ori przebieg 244tys ,olej wycieka z uszczelki zaworow, poza tym ok, nigdy mnie nie zawodził(slnik)
~arti
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
autko dobrze trzyma sie jezdni na oponach Barum lub Micheline 185/65/14 silnik pracuje elegancko niemiałem kłopotów przy rozruchu pomimo mrozów i 4o letniego akumulatorka
Daewoo Nubira II Kombi