Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW 1999-2004 (27) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Nędza, pierwszą wymieniłem przy 80tkm. Rozsypał się mechanizm różnicowy. Druga wytrzymała do przebiegu 145tkm. Luzy były takie na mechaniźmie różnicowym że w końcu przy ruszaniu zerwało mi mocowania silnika. Fakt że często korzystałem z 133KM co jak się okazuje nie było przewidziane przez technologów z Koreii, tam się normalnie wszystko zużywało jakby było z plasteliny. Ale nowa skrzynia to koszt 1100pln więc co tu oczekiwać jakości.
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Skrzynia biegów jest przeciętna skok ma dość długi a precyzją także nie grzeszy, czasem zdarza się wbić inny bieg niż by sie chciało. Generalnie nie ma z nią problemów (no poza tym ze jedna się rozpadła) ale koszty zakupu nowej były niskie a auto miała już sporo ponad 200 000 tyś jady i to głównie po mieście więc mogło sie rozpaść
~MarekMarek190
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
elegancko wchodzi, bez żadnych problemów, auto płynnie przyspiesza również świetnie się sprawuje w szybkich energicznych zmianach biegów gdy chcemy pokazać jak nasze auto przyspiesza np. na światłach...
~bukass@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
w poprzednim aucie skrzynia biegów zachowywała się lepiej, może jest to wina sporego \"przeskoku\" między biegami. nie mniej jednak nie mogę powiedzieć, o niej złego słowa nie psuje się, działa... jest ok.
~Obiboc
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
W porównaniu z Focusem chodzi leciutko. Dość precyzyjna no może trójka przy ostrym przyspieszaniu nie chce wskoczyć od razu ale przebieg robu swoje,
~R. Z.
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
po około 170000km zaczynają się problemy z włączeniem drugiego biegu, ogolnie niezbyt precyzyjna, długie przełożenie
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Skrzynia, a raczej lewarek ma dłuuugą drogę prowadzenia, trzeba zrobić zamach, często zdarza się zgrzyt przy wrzucaniu wstecznego.
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Uważam że była niezła. Ładnie się synchronizowała gdy nie szalałem. Wsteczny - "wyjec" jak w większości aut.
~zuku
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
elastyczna biegi wchodzą dobrze,przy 50km/godz. na 5 biegu można spokojnie przyspieszyć
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
9,8
11,3
~Zbyszek Wrocław
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
przy tej mocy biegi mogłyby być dłuższe. W trasie ewidentnie brakuje szóstki. Sprzęgło padło po 170kkm.
Daewoo Nubira II Kombi