Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW 1999-2004 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
dłuuugo się nagrzewa w zimę pomimo prób poprawy nic tu nie osiągnąłem. Klima jak to w tanich markach, co roku na wiosnę wymaga przepompowania "gazu" i wymiany jakiejś nieszczelnej części, co roku co innego więc nie mam jakiś konkretnych faworytów na liście niedoróbek konstruktorskich. Po prostu księgowi Daewoo są bardzo skuteczni w wyszukiwaniu oszczędności, i wszystko jest takie jakieś mało trwałe.
~arti
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
chyba trafiłem na lepszy model,podczas deszczu szyba nieparuje mimo tego iż mam wylonczoną klime,zwracam uwage iz co 6 miesiecy wymieniam filtr kabiny koszt 31 zł,możliwe że to pomaga,w zimie zauważyłem iż po około 6min w aucie robi sie przyjemnie,
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Niestety z tym zawsze były jakieś problemy. Klima padła bo wadliwe mocowanie, to znowu termostat pada i zamienniki co 3 miesiące, słaby podział - albo szyba, albo nogi - czyli szyba parowała i zabawa pokrętłem co chwila
~TomaLL
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Tu w sumie mógłbym powiedzieć najmniej, bo w sumie są one mało używane ale w wersji z klimatyzacją zdarzają się problemy z chłodnicą właśnie od niej i problemy z uszczelnianiem, reszta przeciętnie, nie najgorzej, nie najlepiej.
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Bardzo dobrze auto bardzo szybko się nagrzewa więc w zimie nie ma problemów z marznięciem. Klima naprawdę bardzo wydajna. Szyby mają tendencje do parowania. Ale dbanie o filtr kabinowy załatwia sprawe
~MarekMarek190
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
wentylacja świetna klima działa rewelacyjnie, natomiast przy pogodzie wilgotnej trzeba włączyc na maxa nawiew tak jak w każdym kombi parują tylnie boczne szyby ale to nie przeszkadza dla kierowcy!
~Jaro
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Grzeje dobrze po przejechaniu oK. 5 km, chłodzi też przyzwoicie, ale pod warunkiem że mamy klimę. Co do odparowywaniu szyb wypowiedziałem się powyżej.
~Rad
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Klimatyzacja chociaż wyglądem odstrasza pracuje bardzo sprawnie i wydajnie. Auto potrafi nagrzać się bardzo szybko więc zimą nie jest źle.
~tomkir
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Z klimatyzacja jest świetnie, nawet w najwieksze upały, a przy wilgotnym powietrzu szyby błyskawicznie odparowują. W ziemie dość szybko się nagrzewa.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
9,8
11,3
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Duża pojemność wnętrza oznacza słabe ogrzewanie i klimatyzowanie, da się ale dłuuugo to trwa. Mogłoby być bardziej wydajne.
Daewoo Nubira II Kombi