Lista ocen Daewoo Nubira II (134)

~Kamil
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Auto jest w mojej rodzinie już 2,5 roku i do tej pory sprawuje się idealnie :) Po zakupie zostały wymienione podstawowe elementy eksploatacyjne ( m.in. rozrząd kompletny z pompą wody, filtry, płyny eksploatacyjne ) i wszystko. Po roku eksploatacji na polskich drogach ( 11 tys. km przejechane w tym czasie ) padły końcówki drążków kierowniczy, drążek kierowniczy oraz łożysko koła tylne lewe ( wszystkie te elementy były oryginalne z fabryki !!!...
3,8
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Niestety na złom, tylko jakoś ciągle stoi i nie mam serca go oddać. Gdyby takie jeszcze produkowali w jakości japońskich marek - kupiłbym jeszcze raz. Auto dosyć ładne, w kombi bagażnik super duży. Na trasie , przy 5 i 90h palił 7-8. Obsługa przy kierownicy i pod łokciem b.dobra. Teraz mam starsze mitsubishi i płakać mi się chce jak mam przełączyć wycieraczki czy pochylić lusterko przy cofaniu, że o braku mrugnięcia światłami nie wspomnę a...
4,1
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Musze przyznać ze przed zakupem obawiałem sie trochę tego auta ale muszę powiedzieć ze niesłusznie :) Auto ma mocny i niezbyt oszczędny silnik o pojemności 2 l przy bardzo małej masie 1213kg bo tyle waży auto (nie wiem skąd panowie z autocentrum w wzięli wagę 1322kg) auto jest zadziwiająco dynamiczne.Wnętrze jest przestronne a zawieszenie dość miękkie. Generalnie mój egzemplarz nie miał łatwego życia bo eksploatowany był na Taxówce Dodam że w...
~Jaro
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Silnik bardzo elastyczny 50 km/h na 5 biegu ciągnie bez problemu, ale za to głośny powyżej 120 km/h. (Silnik)
2,9
~R. Z.
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
dynamika , komfort podróży, widoczność są bardzo dobre, reszta kiepsko, dodam że jak na kombi to bardzo mały bagażnik,
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
90% pewności, że samochód rano będzie stał przed domem, odpali i pojedzie bez problemów. Zaniedbany bywa niebezpieczny (hamulce, układ kierowniczy)
3,8
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Po pierwsze: auto z udokumentowaną historią za śmieszne pieniądze. Po drugie: nie sugerować się znaczkiem na masce, zapomnieć o dużych klopotach koncernu Daewoo. W wersji CDX jest dobrze wykonane, materiały też są OK. Jeżeli ktoś poszukuje auto rodzinnego z charakterem (silnik) dobrze wyposażonego to jest to propozycja dla niego. Budżet średnio zarabiającej rodziny poradzi sobie bez problemów. Małe koszty serwisowe.
3,7
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
ten samochód na rynku używanych to bardzo mała cena z bardzo dobrym wyposażeniem. Za takie pieniądze to ja mogę przeboleć naprawdę wiele. I nieraz bolało.
3,2
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wygodne, duże auto z dobrym silnikiem i przyzwoitymi osiągami, jednak kiepsko wykonane i dość awaryjne, zwłaszcza zawieszenie. Osobiście - złe doświadczenia z gazem LPG.
~grzesliz@op.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
gdyby zderzyć to co oferuje ten samochód w relacji do ceny na giełdach to można by powiedzieć że jest to auto wręcz doskonałe na tle konkurencji w podobnej cenie. Samochód jest bezawaryjny wbrew opinii wyrabianej przez ludzi którzy nigdy nie mieli jakiego kolwiek koreańczyka. Można podsumować że to bardzo wygodne, nieźle wyciszone, bezawaryjne auto o dobrych osiągach.