Lista ocen Daewoo Nubira II (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Poziom wykonania naprawdę jest dobry (mój egz. wyprodukowano w Korei). ZA tak małe pieniądze warto zainteresować się tym modelem Daewoo, natomiast pojawiające się ewentualne usterki można naprawić tanim kosztem. Elektronika silnika (ECU) nie jest skomplikowana natomiast ewentualne błędy (check) łatwo samemu odczytać. Przy dobrze założonym LPG sinik jest gazoodporny.
~Zbyszek Wrocław
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
W cenie Nubiry można mieć kilka lat starszego Golfa, a z większych aut Passata, czy nawet Audi. Różnica jest taka, że w niemcach śruby się odkręcają, a jak coś się wymieni to na lata, a w Daewoo jedna usterka pociąga za sobą inne. Jak Hydrze łeb odrąbiesz, to jej 3 wyrosną.
~Kamil
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
Za tą cenę nie znajdzie się równie wygodnego ( układ wielowahaczowy, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów ) dobrze wyposażonego ( elektryczne szyby, lusterka oraz podgrzewane, climatronic itd. ) i taniego auta.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Jeżeli ktoś oczekuje od tego auta poziomu aut z segmentu D, to niech lepiej jeździ Komunikacją Zbiorową. Ale dla kogoś kto zdaje sobie sprawę, co oczekiwać o podobnego "wynalazku" - jest lepiej niż bardzo dobrze !
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Na początku wydawało mi się, że mam dobre, obszerne auto za przystępną cenę, po trzech latach zmieniłem zdanie co do jakości samochodu, a teraz po pięciu latach marzę o tym by się go pozbyć i dostać chociaż 12000 tys. zł....
~ross
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Patrząc na roczniki, to auto jest naprawdę tanie. Biorąc pod uwagę np. wersję CDX w najbogatszej konfiguracji, to za śmieszne pieniądze można mieć naprawdę porządne wyposażenie i komfort jazdy.
~bukass@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
za tą cenę nie znajdziesz innego tak wyposażonego auta z tak mocnym i żywotnym silnikiem. jeżeli komuś zależy po prostu na tanim przemieszczaniu się, jest do propozycja godna rozważenia.
~CLE
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Dziś taki 10 letni samochód klasy średniej można kupić za około 5 tys. Z udokumentowaną historią napraw, przebiegiem. Porównywalne samochody z innymi znaczkami np. oktawia są 2X droższe.
~maciopa
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Nie ma sensu kupowac za tą kwotę auta "z importu" jeśli ma się możliwość zakupu samochodu z udokumentowaną przeszłością. Rocznik, wyposażenie, niski stopień zużycia - przemawia za tymi autami.
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II
10,2
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Kupiłem b. młodą używkę (z apteki). Za 1/2 ceny. To się nie wypowiem. Szkoda że auto nie dostało części o klasę wyższej jakości. To był b. udany samochód - gdyby nie te "ale".