Lista ocen Daewoo Nubira II (59) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesliz@op.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
w czasie jazdy miejskiej i na biegu jałowym bardzo cichy , na 5 biegu samochód w zakresie prędkości 80-100 jest dość głośny ( wyraźnie odzywa się silnik ), potem w miare nabiernia prędkości cichnie. Przy 120km/h słychać tylko szum wiatru ( bardzo wygodna prędkość ). Silnik powyżej 140 km/h zaczyna się znowu odzywać ale nie jest to dzwięk powodujący zmęczenie nawet po wielu godzinach takiej jazdy autostradą, to coś w rodzaju sportowego sound~u.
~Jaro
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
W mojej niuni powyżej 80 km/h słychać lekki świst wiatru (chyba problem ze starymi uszczelkami), a powyżej 120 km/h już wyraźnie słychać pracę silnika..jednak nie jest na tyle głośny by przeszkadzał w rozmowie, czy słuchaniu radia. Problemem może już natomiast być prędkość powyżej 150 km/h- wówczas robi się w trochę za głośno.
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Tak dobrze ale dopiero po zmianach w układzie jezdnym i zaklejenia całych płaszczyzn drzwi matami wygłuszającymi, przydałby się jeszcze dach wygłuszony (pow. 120km/h szumy opływu powietrza jak w Kangoo) ale nie chciało mi się zdejmować podsufitki( możliwość uszkodzenia + pracochłonność)
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
wyciszenie nie jest złe na ten rocznik i dużo zależy od od \"formy samochodu\" jak była by kategoria wyciszenie auta 10 letniego to dałbym maksymalną oceenę. patrząc i oceniając ogólnie to przeciętnie to wygląda w moim egzęplarzu nubirki z dużym wskazaniem na ocene dobrą.
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Niestety porażka firmy z liściem miłorzębu. jak na tę klasę powinno być dużo lepiej a jest w typowym eko stylu. Do 120 km/h OK potem tragedia. Wcześniej jeżdziłem Renault 19 i nawet do 120 km/h było ciszej. Daje znać o sobie przede wszystkim silnik.
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Wycieszenie jest dobre pod warunkiem, że nie jeździmy na wysokich obrotach. Wtedy słychać nieprzyjemny gang (a raczej wyjący z wysiłku albo rozpaczy) silnik. Natomiast podczas crusingu - stała prędkość, słychac tylko szum opon.
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Wyciszenie mogło by być ciut lepsze przy dużych prędkościach jest dość głośno nie żeby jakaś tragedia ale astra bertone przykładowo jest sporo cichsza. Jakoś bardzo źle nie jest ale mogło by być lepiej
~Nexus
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Wyciszenie bardzo przeciętne, co w tego typu samochodzie jest nieporozumieniem. W tym przypadku widać wyraźnie oszczędności. A szkoda, bo ma to bezpośredni wpływ na komfort podróżowania.
~EloRico
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Strasznie głośno jak się ostrzej jeździ, a przy prędkości podróżnej hałas robi się naprawdę męczący i pasażerowie mają problem, żeby rozmawiać przez telefon. Nawet nie wspomnę o hałasie przy 180...
~Rad
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Nie wiem czy to mój egzemplarz tylko ale takie pojęcie jak wyciszenie to w tym aucie w ogóle nie istnieje. Istny koszmar. Już przy 100km/h praktycznie nie da się swobodnie rozmawiać w aucie.