Lista ocen Daewoo Nubira II (50)

~grzesliz@op.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
gdyby zderzyć to co oferuje ten samochód w relacji do ceny na giełdach to można by powiedzieć że jest to auto wręcz doskonałe na tle konkurencji w podobnej cenie. Samochód jest bezawaryjny wbrew opinii wyrabianej przez ludzi którzy nigdy nie mieli jakiego kolwiek koreańczyka. Można podsumować że to bardzo wygodne, nieźle wyciszone, bezawaryjne auto o dobrych osiągach.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Na wstepie należy zaznaczyć, że auto jako nowe kosztowało niewiele ponad połowę kwoty, jaką trzeba było wydać na auta konkurencji (no Opel Vectra B), a teraz po 15 latach róznica jest może 1000 zł... (a cześci mechaniczne w 80% te same !) Wiec jeżeli uświadomimy sobie co za tę małą kwotę potrzymaliśmy, to zmienia się nieco nasz pogląd.
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
ogólnie ocenia dobrze.... rodzinne wyjazdy za miasto tym samochodem to przyjemność.
~CLE
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Tani samochód do wożenia familii. Naprawy niedrogie i relatywnie prost. Bardzo dobre właściwości transportowe. Ma minusy, ale nich one nie przesłaniają plusów!
3,8
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Samochód dla kogoś kto chce tanio kupić duże pudełko do wygodnego podróżowania z punktu A do B. Poprzednio jeździłem Mazdą Xedos V6 2.0 z 92 roku. Tych dwóch aut nie ma co porównywać - Xedos był super wygodny, bardzo szybki. Ale jak się popsuło coś to koszta były straszne! A tu jadę wolniej, mniej wygodnie, ale też nie męcząco i dojadę. A jak co to części tanie jak barszcz.
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Silnik jak na nasze drogi wystarcza. Przy niskich obrotach niestety słabo idzie, ale przy 3 tyś. zaczyna robić swoje (Silnik)
~Nexus
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Ogólnie auto ładne, wygodne i pojemne. Poza kosztami paliwa tanie w eksploatacji i serwisowaniu. Odpowiednio traktowane i zadbane odwdzięczy się bezawaryjną pracą przez długi czas.
~mob
Hatchback 1.6 i 106KM 78kW
Naprawde rewelacyjne autko, mimo ze juz prawie 10latek to az zal sie z nim rozstawac, dlatego jeszcze nim posmigam troche. Brakuje tylko klimy.
3,6
~ziaaa08
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Nie rozumiem niektórych opinii w których ludzie pisza \"auto beznadziejne , ciagle coś sie sypie\". Kupujac 8 letnie auto za 8000 tys zł nie ma co sie spodziewac bezawaryjności. Jesli poprzedni własciciel dbał o auto to nie powinnismy miec wiekszych zmartwien, natomiast gdy trafimy na auto zajezdzone to nie ma cudów: niemiec, japonczyk czy koreańczyk problem murowany. Ogolnie jestem z mojej nubiry zadowolony, silnik pracuje w miare cicho i... (Silnik)
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira II
10,2
~kubik85
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Na plus napewno cena zakupu, dużo serwisowanych aut, części tanie jak barszcz, zero rdzy ocynkowne nadwozie co prawda nie wszędzie ale nie miałem żadnych problemów, pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku, b.dobre wyposażenie, w zimie paliła od razu zero problemów. Na minus słabe gumy wahaczy, hamulce słabe, spalanie tragedia w trasie nawet ok bo 7 ale w miescie to 9,5 na luzaka a jak przyciśniesz to od razu wskazówka od paliwa na twoich...