Lista ocen Daewoo Nubira II (35)

3,8
~wert
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Po pierwsze: auto z udokumentowaną historią za śmieszne pieniądze. Po drugie: nie sugerować się znaczkiem na masce, zapomnieć o dużych klopotach koncernu Daewoo. W wersji CDX jest dobrze wykonane, materiały też są OK. Jeżeli ktoś poszukuje auto rodzinnego z charakterem (silnik) dobrze wyposażonego to jest to propozycja dla niego. Budżet średnio zarabiającej rodziny poradzi sobie bez problemów. Małe koszty serwisowe.
3,2
~Q-ba
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wygodne, duże auto z dobrym silnikiem i przyzwoitymi osiągami, jednak kiepsko wykonane i dość awaryjne, zwłaszcza zawieszenie. Osobiście - złe doświadczenia z gazem LPG.
~Bartek (kennedy@tlen.pl)
Hatchback 2.0 i 133KM 98kW
Spośród wszystkich samochodów, którymi jeździłem (Toyoty, Skody, Honda, Audi, Fiaty - to dopiero porażka!!!), Nubira jest najbardziej niezawodna. Sam fakt przejechania już ponad 300,000 km bez poważnych awarii, czy remontu silnika, którego ciśnienie na cylindrach jest porównywalne do "normalnego" przebiegu 80,000 - 100,000 km, świadczą o ogromnej solidności tej konstrukcji. Rekompensuje to z nawiązką minimalnie niższy poziom kultury...
~djeremi
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
W zimę trzeba umiejętnie odpalać.(ja robię tak: przed odpaleniem na 5 sek. światła mijania włączam, potem przekręcam stacyjkę na \"załączenie\" i czekam aż wszystkie kontrolki zgasną i wtedy odpalam - na dotyk się odpala). Przyspieszenie ma niesamowite, brałem z pod świateł BMW E30 2.5L i inne, nowe samochody typu passat B6, Mazda 6, a to wszystko na gazie II generacji, na benzynie to już w ogóle musi grzać, ale nie próbowałem. Polecam (Silnik)
~Jano
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Bardzo dobre przyspieszenie, lubi wysokie obroty (musi sie zebrac), nie bierze w ogóle oleju, u mnie cały czas mobil1 5W50. (Silnik)
~~igor
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Jestem bardzo zadowolony, używam go jako drugiego auta od lat i jest lepszy od wielu drozszych aut.
~Przemo2720
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Auto godne uwagi. Za niewielkie pieniądze mamy duże, dobrze wyposażone i z odrobiną mocy auto. Niestety jest paliwożerne.
3,5
~matys
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
za te pieniadze w tamtych czasach i wyposazeniem cdx z 2,0 DOHC z gazem to autko jak bardzo wdzieczne
~prezes
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
ogrzewanie zimą ok a klima dawała dobrze rade w upały (Wentylacja i ogrzewanie)
4,1
~sp9mzs@yahoo.com
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Za niewielkie pieniadze/w USA/ nowe autko niezlej klasy. Jedyny problem to prawdopodobne klopoty z czesciami zamiennymi, oraz ich cena . Tego samochodu juz nie sprzedaje sie na tym rynku.