Lista ocen Daewoo Nubira II Sedan 1.6 i 106KM 78kW 1999-2003 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubik85
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Na plus napewno cena zakupu, dużo serwisowanych aut, części tanie jak barszcz, zero rdzy ocynkowne nadwozie co prawda nie wszędzie ale nie miałem żadnych problemów, pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku, b.dobre wyposażenie, w zimie paliła od razu zero problemów. Na minus słabe gumy wahaczy, hamulce słabe, spalanie tragedia w trasie nawet ok bo 7 ale w miescie to 9,5 na luzaka a jak przyciśniesz to od razu wskazówka od paliwa na twoich...
~Mass™
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Kupiłem Nubirę II w 2000r .teraz ma juz przejechane 200 000 km ,ale sprawuje sie jeszczze niezle. Jedyny minus to brak klimatyzacji ,a plusów jest zbyt duzo zeby wymieniacSUPER AUTO Teraz mam zamiar go sprzedac i gdyby nie to ze jest w nim troche mało miejsca to kupiłbym znowu Daewoo (Chevrolet),ale gorztsniejszym wyborem dla mnie jest Skoda Superb 2.5 TDI ...
~Andrzej tq
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Samochód dla kogoś kto chce tanio kupić duże pudełko do wygodnego podróżowania z punktu A do B. Poprzednio jeździłem Mazdą Xedos V6 2.0 z 92 roku. Tych dwóch aut nie ma co porównywać - Xedos był super wygodny, bardzo szybki. Ale jak się popsuło coś to koszta były straszne! A tu jadę wolniej, mniej wygodnie, ale też nie męcząco i dojadę. A jak co to części tanie jak barszcz.
~adaumastakilla
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
nie mam pytań stary zakupił nubirexona z 1.6 ale opcja full i od 3 lat śmigamy i nic sie nie dzieje na gazie pali 10 w miescie z klimą włączoną non-stop MASA FIAT WYSIADA NA CAŁEJ LINIIIIII
~Nexus
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Ogólnie auto ładne, wygodne i pojemne. Poza kosztami paliwa tanie w eksploatacji i serwisowaniu. Odpowiednio traktowane i zadbane odwdzięczy się bezawaryjną pracą przez długi czas.
~Maciek80
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Autko całkiem przeciętne, choć zaskakuje ilością miejsca i wygodą, oraz niskimi kosztami części zamiennych co niewątpliwie jest w tym wypadku plusem.
~steve
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Za taka cene tak porzadnego auta nie znajdziecie. Jazda to czysta przyjemnosc, nawet w zimie (na zimowkach). Niezawodny, ladny i tani.
~Kamil N83
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
pomijając drobne szczegóły model samochodu bardzo udany szkoda tylko że sytuacja fabryki jest niestabilna.
~karola
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
auto niezawodne zadnych powaznych usterek jedynie uszczelki wachaczy
~jurmax
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
nie zawodzi nie nawala prowadzi się wypoczynkowo na dlugich trasach
Daewoo Nubira II Sedan