Lista ocen Daewoo Tacuma (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mak218
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Płyn spryskiwacza zagarnięty przez wycieraczki przednie zbiera się w plastikowym podszybiu i wraca na szybę przednią podczas jazdy z większą prędkością jak również cieknie na szyby boczne.Płaska osłona tylnej ścianki tłumika odpadła ale to element chyba tylko estetyczny.Gdy go kupiłem miał sporo usterek spowodowanych nie kolizją ale intensywną eksploatacją i zaniedbaniem poprzednich właścicieli,które to usterki systematycznie krok po...
~piotrekW
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Słabej jakości plastiki dają znać o sobie. Niektóre plastikowe elementy we wnętrzu mam połamane (klapka od bezpieczników, podstawka pod napoje). Stały problem z klamką bagażnika która "nie odbija". Pęknięty kokpit (prawdopodobnie od słońca). Nie było problemów takich które unieruchomiłyby samochód.
~Kamilos
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Samochód jest ok, bardzo dobrze sie go prowadzi, wspomaganie ma dobre takze nie ma problemu np. przy parkowaniu. Komfort jazdy jest bardzo dobry przy tej klasie samochodu.
~milezaskoczony
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Już opisywałem - przetarte kabelki od podnośnika elektrycznego drzwi i centralnego zamka. Uszkodzony podnośnik ręczny (linka) tylnej szyby.
~Jacek
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Praktycznie nic! Za to musiałem odwiedzać warsztat z instalacją gazową. Miałem z tym przejścia.. Na szczęście okazało się, że awaria to drobiazg.
~wrotas@gazeta.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
zaliczyłem niespodziewaną awarię alternatora i silnika wycieraczek przednich; poza tym bez przykrych niespodzianek
~Ed
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Auto ma prawdopodobnie większy przebieg. przetarcie wiązki elektrycznej do drzwi kierowcy.
~Svenson
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Wymieniłem na gwarancji czujnik położenia wałka rozrządu. Czujnik ABS za 89 zł.
~Marcin
Hatchback 1.8 98KM 72kW
jeszcze nic sie nie zepsuło a samochód ma 11 lat!
Dziennik kosztów dla Daewoo Tacuma
15,9
~Kaczmarek
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Nie było wielu drobiazgów wymagających ingerencji.