Lista ocen Daewoo Tacuma (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mak218
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Koła,których nie można zdjąć bez uderzenia młotkiem najlepiej gumowym, na trasie mnie nie zawiódł,bo awaria termostatu-ciągle otwarty nie wyklucza pojazdu z trasy, podobnie pęknięta uszczelka pod głowicą powodowała,że jedna ze świec była zalewana płynem chłodniczym i jeden cylinder nie działał ale na 3 garach też można jechać, ogólnie samochód mi się nie psuje,skorodowany pierścień czujnika ABS na przegubie wymieniłem było to kłopotliwe,...
~Svenson
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Skraplacz klimatyzacji padł, pechowo od uderzenia kamienia. Raz byłem holowany. Auto nie chciało zapalić. Po dwóch dniach wysiłków mechaników okazało się, że przewód paliwowy załamał się w dwóch miejscach i nie podawał paliwa. Po wymianie przewodu wszystko jest w porządku. Przyczyna okazała się banalna. Cena - 50 zł. Przy 87 000 km wymiana przekładni kierowniczej.
~MJ006
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Ostatnio miała poważną operację serca(wymiana wałka rozrządu, szlifowanie bloku) ale to była najprawdopodobniej jakaś wada fabryczna lub wina poprzedniego właściciela a tak to nic nie było robione przez ostatnie 2 lata.
~Kamilos
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Poważnych usterek to on nie ma oprocz tego że co jakies 9000 km trzeba wymieniac łączniki drążka bo nie można dostać oryginałów tylko zamienniki z nubiry i leganzy.
~milezaskoczony
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Byłoby 5 gdyby nie pompa paliwa i klimatyzacja. Coś lekko stuka w zawieszeniu, ale badania techniczne przechodzi.
~wrotas@gazeta.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
przy 180 000 awaria silnika i ostry remont (koszt. ok. 3 500 zł); ważne żeby często wymieniać olej (co 10 000)
~piotrekW
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Praktycznie bez większych usterek, choć z winy warsztatu był problem z rozrządem i przy 180 000 potrzebny był remont silnika.
~Kaczmarek
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Dwie istotne usterki miały miejsce podczas trwania gwarancji. Potem długo (aż do teraz) brak awarii.
~Piotr
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Przez 75 tyisiecy km nic sie nie stało, jednynie drążki stabilizatora (wina mojej ulicy dojazdowej do domu )
Dziennik kosztów dla Daewoo Tacuma
15,9
~Wszechrad
Hatchback 2.0 122KM 90kW
łącznik drążka - czy jakoś tak + parownik klimatyzacji do wymiany.