Lista ocen Daewoo Tacuma (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mak218
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Podłożyłem plastikową kratkę 30 na 30 cm o grubości 2cm pod nogi,bo podciągałem za bardzo stopy do goleni i mimowolnie zbyt mocno naciskałem pedał gazu, miejsca jest dość z przodu,z tyłu po bokach,po położeniu oparcia tylnego,środkowego fotela robi się barek dla osób siedzących z tyłu,można w mojej wersji samochodu obrócić fotel przedni pasażera do tyłu o 180 stopni,
~milezaskoczony
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Stodoła na kółkach. Każdy którego wiozę w pierwszej kolejności właśnie na to zwraca uwagę. Porównywałem z Zafirą, SCENIC, XSARą PICASSO - jest super. Więcej miejsca oferuje tylko TOYOTA PICNIC i VW SHARAN.
~MJ006
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Auto pomimo małych rozmiarów jest duże w środku ale tylko jeśli chodzi o pasażerów. Bagażnik równie dobrze można by oglądać przez mikroskop. Jest o wiele za mały.
~Wszechrad
Hatchback 2.0 122KM 90kW
duża mam 193 cm wzrostu nie narzekam. przeszkadza brak regulacji wzdłużnej kierownicy, wyższym osobą może doskwierać niska podłoga z tyłu samochodu.
~Piotr
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Za dużo miejsca w kabinie. Przydałby się w zamian większy bagaznik, lub w całości przesuwana tylna kanapa zamiast jednego środkowego fotela.
~Kamilos
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest bardzo dobra, dużo miejsca, co nie można powiedzieć o przestrzni bagażnikowej a szczególnie po założeniu LPG.
~will
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Po wyjęciu tylnych (3) foteli ok 1,8 m3 przedni fotel pasażera obracany (wersja CDX)
~Andrzej z Opola
Hatchback 1.8 98KM 72kW
fatalnie rozwiązane wnętrze, ciasne siedzenia i mało komfortowe
~wrotas@gazeta.pl
Hatchback 2.0 122KM 90kW
zaskakująco dużo miejsca; z tułu rewelacja - bardzo dużo miejsca na nogi
~piotrekW
Hatchback 2.0 122KM 90kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu. Wygodna podróż dla wszystkich.