Lista ocen Daewoo Tico (410) - Widoczność

Na liście zabraknie 649 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olo
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Za cenę bezpieczeństwa (tzn. jego braku) otrzymujemy panoramiczny wręcz widok 360°, widać wszystko i wszędzie. Świetnie przeszklony tył i fakt, że to pionowo ścięty hatchback powoduje, że manewrowanie tyłem to bajka. Lewy słupek jednak czasami przeszkadza - nie jest gruby, ale auto jest wąskie i stąd czasem słupek wchodzi w paradę. Niemniej w nowoczesnych autach bywa z tym o wiele gorzej (mówię z autopsji).
~marek
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Komfort, prawie zapomniałem co to słowo znaczy. Jest dosyć głośno, trzęsie, i za każdym razem gdy ktoś wymusi pierwszeństwo (bo przecież zdążę przed Tico) mamy wrażenie, że zginiemy. Jednak brak strachu, że coś zaraz padnie (jak w Peugeocie) lub że ktoś go zarysuje, ukradnie, zniszczy... powoduje najwyższej jakości komfort psychiczny.
~arthurkozlovski@gmail.com
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Ma wady i zalety. Przy normalnych warunkach pogodowych jest dobra. Samochód jest mały, więc da się ogarnąć co jest dookoła niego, jednak przy cięższych warunkach (jak choćby deszcz) - widoczność znacznie spada. Irytują przednie karłowate wycieraczki, zostawiające prawie jedną czwartą powierzchni pod warstwą wody
~VnM
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widocznośc nawet na 6. Całe auto jest dobrze przeszklone, cienkie słupki nie ograniczają widoczności, a z pozycji kierowcy doskonale widać przód auta, czego w nowych samochodach juz się nie znajdzie, dlatego zarówno wjazd jak i wyjazd z ciasnego miejsca parkingowego, dla tico nie stanowi problemu.
~piwko2006
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Nie można na prawdę narzekać. Auto to typowa \"szklarnia\". Na pochwałę zasługują też lusterka, które są o niebo lepsze niż te z CC ( większy zakres widzenia ). Lusterka zewnętrzne są wypukłe co powoduje oddalanie ale za to pole widzenia jest spore i wszystko widać, a martwe pole jest znikome.
~dqms
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Mój znajomy stwierdził, że ten samochód to akwarium i to prawda, widoczność prze szyby jest bardzo dobra. Minusem są małe lusterka i jak prawe jeszcze jest ok, tak lewe jest (dla mnie) za nisko, chociaż w tylnym i tak widać większość rzeczy
~Anonim
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
przyczepność jest dobra , zawieszenie ok, w zime nie ma problemów z zakopaniem się w sniegu ponieważ te małe rowerowe oponki wżynaja się w śnieg. Osobiście na zwykłych całorocznych oponkach od tico potrafiłem przejeździć całą zimę i nigdy się nie zakopałem.
~jaromir007@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Mikrofala, akwarium etc. Widoczność naprawdę doskonała jak na tę klasę auta. Wszystko jak na dłoni. Lusterka wewnątrz i na zewnątrz bardzo czytelne. Jedyny problem to brak regulacji wewnętrznej lusterek zewnętrznych. Ale nie wiem jak to z innymi modelami.
~Luca
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Duże szyby, czyli widoczność doskonała. Żadko w którym autku tak dobrze wszystko widać, zwłaszcza przy cofaniu. Przy zmianie pasa, mały martwy punkt jest, więc lepiej dla własnego bezpieczeństwa ruszyć głową.
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico
6,1
7,1
~lukakulesza
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
to auto jest tak małe a zarazem duże że masz wrażenie że dotkniesz tylnej szyby a jednocześnie są duuuże więc widoczność do tyłu czy przodu sprawia że parkuje się w każdą dziurę na zapałki