Lista ocen Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 (421) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 638 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~trakkowski
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak na Tico jest dobrze, spodziewałem się szumu, gwaru i harmidru, a tym czasem przy sprawnym zawieszeniu nie słychać go wogóle (trochę na wybojach, ale porównałbym to do stuku jaki jest w skodzie fabii)Jeśli stosujecie "emerycki" styl jazdy na 4 biegu jadąc 50 km/h lub na piątym 60-70km/h i mając włączony nawiew na 1 stopniu jest naprawdę bardzo przyzwoicie, można normalnie rozmawiać i to bez podnoszenia głosu, bardzo przydaje się założenie...
~ja
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
No cóż...nie wiadomo do czego porównywać...jak się przesiadam do nowych, większych samochodów to co chwilę patrze czy mi silnik nie zgasł...ale żeby było głośno to nie...ot jedziesz samochodem to słyszysz silnik:) Poza tym to nie jakiś straszny klekot czy coś co chodzi nierówno. Taki mały, równo pracujący silniczek i tyle. Czasami nawet miło... Co najważniejsze! Nie słychać plastików:) Może nie są one najlepszej jakości ale tak to wszystko...
0,0
~cisco95
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak nie ma na ,,blacie\" coś około 100 da sie znieść, w warunkach miejskich jest cicho. Około 130 silnik dostaje coś na kształt lekkiej padaczki i zaczyna ostro dawać czadu. Ale powiedzmy szczerze kto jeździ tikiem często takimi prędkościami. Zreszta co tu gadać i tak większość czasu prawie wszystko zagłusza szum wiatru przy otwartych oknach
~k
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak na ta klase jest przecietnie. Gdy chcemy porownac z czyms wspolczesnym wyzszej niz najmniejsza klasy to wrazenia beda zle. Dzwiek silnika moze sie nawet podobac, jednak na dluzsza mete jest natarczywy, szczegolnie przy wyprzedzaniu. Szum powietrza przeszkadza juz powyzej 110km/h. Slychac prace zawieszenia i kamyki uderzajace o nadkola i podwozie.
~arthurkozlovski@gmail.com
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bębenków nie rozsadza, nie jest to jednak wyciszenie nowoczesnego auta. O ile nie ma obrotomierza, dla początkujących, samochód jest ok, bo słychać pracę silnika np. na wysokich obrotach. Nie jest najlepszym samochodem dla przewozu niemowląt,choć w zrównaniu np. z moim niezrównanym Uno, Ticuś jest cichy niczym Ninja.
~Bartosz
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
jezdzilem glosniejszymi samochodami ale nie jest to tez oaza spokoju i ciszy. zawieszenie slychac na dziurach, czasem trzeszczy cos w srodku (twarde materialy niskiej jakosci i nienajlepiej spasowane). Ale w calym zakresie predkosci (na autostradzie A4 "zamknąłem" licznik-160km/h) da sie rozmawiac nie krzyczac
~marek_gradowski@poczta.fm
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Do 120 jest cicho nic się nie tłucze można rozmawiać nawet szeptem z pasażerami tylnej kanapy a potem cóż a które auto jest cichsze powyżej prędkości autostradowej. Jechałem Seicento koleżanki tam to jest głośno i silnik i zawieszenie nie mówić o szybach, półce i fotelu które się tłuką a auto jest dwa lata młodsze od mojego.
~sitnikl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
- słychać koła - słychać szum powietrza - dzwięk silnika jest słabo słyszany w kabinie, ale może właśnie przez to co powyżej:-) - przy dużych prędkościach (ponad 100 km/h)rozmowa z pasażerem obok jest nieco utrudniona i prawie niemozliwa z pasażerem z tyłu. Jeśli jedzie się samemu trzeba podgłosić radio
~Olo
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Wyciszenie jest symboliczne, ale silnik nie jest zbyt głośny, raczej bzyczy niż ryczy... 0.8 nie może ryczeć ;) Oczywiście, jeśli ktoś nierozsądny chce jechać autostradą i cisnąć np. 140km/h (w Niemczech, oczywiście), to dźwięk silnika go zmęczy, ale ogólnie hałas jest na przeciętnym poziomie.
~Fruki
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Okrutne. Nie da się wytrzymać (przynajmniej mnie to strasznie irytuje) podczas jazdy w wietrze, bądź z dużą prędkością. nie chodzi o silnik, bo ten nawet na wysokich obrotach jest cichy, ale wiatr dostaje się i furkocze we wszystkich szczelinach itp itd. Podczas wietrznych pogód nie da sie wytrzymać. Słabo