Lista ocen Daihatsu Applause I (66)

3,7
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Zastanawia mnie tylko bezpieczenstwo w samochodzie - nie dotarlem do zadnych crash testow, ale obawiam sie ze nie byloby najlepiej. Auto jest lekkie, dzwi cienkie, kierownica z twardego plastiku. Poduszek oczywiscie brak. Obym nie musial sie przekonac.
~tzielinski1@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Trwałe autko, ekonomiczne, z pojemnym bagażnikiem, fajna tylna klapa, relatywnie słabe zawieszenia, rewelacyjny stosunek mocy do spalania, do 7 roku życia rewelacja, niestety obecnie(15rok) leci blacha - doły drzwi i tylne nadkola. Szkoda że mało części, w sklepach robią oczy i pytają czy to Charade. Świetny sachochód jeśli ktoś nie boi się robić samemu naprawy, przypuszczam ze serwis by człowieka zamordował finansowo. Szkoda że model nie jest...
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Za te pieniądze jakość, osiągi, koszty, komfort, pojemność wnętrza i bagażnika jest super. Znajomi mają Golfy i inne niemiecki wspaniałości i wiecznie coś przy nich dłubią i szukają części.
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
nigdy mnie nie zawiódł, uszkodzone sprzęgło też pozwoliło na jazdę chociaz mogłem też temu zaradzić, kiedy czułem, że jest problem we wrzucaniu biegów, polecam taki samochód, naprawdę. Nigdy nie miałem AC i nikt mi z niego nic nie ukradł, to też ważne.
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Gdyby nie zawieszenie to byłoby to na prawdę świetne auto. Całkiem wygodne z bardzo dobrym silnikiem. Ja osobiście uważam za Daihatsu za dobre auto.
~dwadrzewka@autograf.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jak bede zmieniał auto na nowsze nie wylkuczone pozostanioe przy tym modelu. Poszukuje kontakyu z własciicielami modelu Applause rocznik 1996 celem wymiany opinii!!!!
3,8
~adamosk@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
jeżdżę applausem od 5 lat, w niedługim czasie mam zamiar wymieniać samochód na nowszy, rozważam tylko jeden model - będzie nim applause może z napędem na 4 kółka. to chyba podsumowuje moją ocenę :).
~użytkownik
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Tutaj jestem zadowolony bo wg mnie moc tego silnika jest milym zaskoczeniem dla kierowcy.Poki co nic sie nie pasuje(odpukac w niemalowane) jednak praca silnika powyzej 120km/h jest zbyt glosna i dlatego nie daje 5 pkt. (Silnik)
~sylwek szymański żary lubuskie
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
kilka razy nosiłem się z zamiarem sprzedania swojego autka, jednak za każdym razem było mi go żal, w rezultacie kupiliśmy zonie drugie auto a moje zostało :) mimo, że zony jest nowsze, wolę jeździć swoim :)
~jacek nadolski wrocław
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
14-letni silnik- niezawodny, dynamiczny,mało pali, cool... (Silnik)