Lista ocen Daihatsu Applause I (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tzielinski1@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
nigdy nie zepsuł się w trasie, wymieniłem amorki(jak wyżej), sprężyny tył, lewy wahacz, 1x zespół sprzęgła, regenerowałem 1x alternator, rozrusznik, naprawiałem mechanizm wycieraczek(rozpadło się plastikowe łożysko) 1xtarcze i bębny 1x regeneracja reparaturkami zacisków hamulcowych, 1xwymiana cylnderków tył, 2x przeguby(ale uwaga Włoskie) Co najwięcej mnie zastanawia to nie ma tematu łożysk kół.
~dwadrzewka@autograf.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Mam problem! Kupiłem auto w Niemczech. Nie znam dokładnej historii auta, i pojawił sie problem "uciekania" prądu z akumulatora.... niestety Łódzcy elektrycy rozkłądaja rece..... auto po dwóch dniach niejezdzenia nie zapala- musze doładowywac alumulator:(
~mtskhome@hoga.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
przy 155 tys przebiegu padł rozrusznik, przy 185 tys padł alternator, kupiłem regenerowane po za rozrusznik zapłaciłem 400 PLN a za alternator 450 PLN wymiana za 150 PLN w obydwu przypadkach
~pphupiku@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
5 bieg wyskakuje problemy z ukladem chlodzenia wymiana uszczelki glowicy po za tym w 2lat zrobilem 100000 i rezszta to normalne wymiany
~kawka96@vp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Poaważnych usterek nie było.Jedynie tłumik stosunkowo szybko potrafi się przepalić.W ciągu 5 lat dwa razy wymieniany.
~dexter labor
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
po czym ja juz tym autem nie przejechałem to masakra a nic nie stuka nie puka korozji zero
~t.r.0.n.
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
do tej pory nie stwierdzilem, poza tym, ze jest maly zbiornik na plyn do spryskiwaczy
~bogu3
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
zawiszenie zuzywa sie najszybciej,po za tym nie na niespodzianek na trasie
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Absolutnie nie zdarzyło się nic poważnego. Zawsze zapala i jeździ bez kłopotów.
~ryszard. matera@op.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Słabsze tylko amortyzatory tylne - ale nie ma problemów z ich nabyciem.