Lista ocen Daihatsu Applause I (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Auto raczej dla 4 osob - ale gdyby inaczej wyprofilować tylna kanape, to 5 mogłoby wejsc bez wiekszych problemow. W 4 osoby jest dosyc komfortowo. Za kierownica tez w porzadku, chociaz ma sie wrazenie, ze boczna szyba znajduje sie bardzo blisko głowy - co chyba nienajlepiej wplywa na bezpieczeństwo.
~jacek nadolski wrocław
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Przed obecnym aplauzem jeżdziłem 2 lata Octawią Combi, jak wsiadłem do Daihatsu, poczułem co znaczy wygodny fotel a wrażenie przestrzeni we wnętrzu jest niesamowite jak na autko tej wielkości. Bagażnik i dzielona tylna kanapa dają możliwości , których w żadnym golfie, kadecie czy eskorcie nie znajdziemy...
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Bardzo pojemne autko. Wszyscy się mieścili. Zaręczam, że znacznie więcej miejsca niż w autach typu: Seat Ibiza, VV Golf 2 itd. Dodam, że złożenie tylnych siedzeń pozwalało bez składania, przewozić w środku 2 rowery górskie, których nie musiałem składać i rozkręcać. Zaleta hatchacka.
~dwadrzewka@autograf.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jak na "duzego"faceta miejsca mało, wczesniej jezdziłem Oplem Omega.....ale zona bardzo sobie chwali ilosc miejsca, no i ten bagaznik mimo załozonego autogazu( butla walec) i tak mnostwo miejsca
~sexy.gonzo@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jak na auto o tych rozmiarach szokuje ilością miejsca dla kierowcy i pasażerów. Każdy ma swoje miejsce. Bagaznik na dwa trupy i łopatę.
~pphupiku@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
w porownaniu do niemieckich aut to ma mnustwo przestrzeni siedzialem raz z tylu i tam mialem tez mnustwo miejsca
~sylwek szymański żary lubuskie
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jak na auto tych wymiarów elegancko i z przodu i z tyłu, choć siedziałem z tyłu jeden raz to zdziwiłem się, że jest tyle miejsca
~kawka96@vp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
W pięć osób da się przejechać spory odcinek bez większych trudności.Spory bagażnik jak na samochód w tym wieku.
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Wystarczająco dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Głowy i kolana mieszczą się spokojnie.
~użytkownik
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Ja sie mieszcze a mam prawie 2m wzrostu a pasazerowie czesto chwala auto za sporo miejsca.