Lista ocen Daihatsu Applause I (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
To jest moje trzecie auto w domu. Jak ktoś da mi za ten pojazd 6.000 PLN to może go sprzedam. Bezwypadkowy, rok. prod. 1993, pierwsza rej. w Niemczech X 1994, kolor ciemna czerwień, 100 % bez kolizji, po wymianie: rozrząd, olej, płyn chłodn., tarcze, klocki i wydech bez zastrzeżeń, opony mają 2 lata, książka serwisowa i książka obsługi. Mój telefon: 601466272 Zielona Góra
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
No w moim wypadku, cena nieco wyzsza niz przecietna na rynku, (5,2 tys) ale stan auta i dodatkowe wyposazenie rekompensuja niewielka nadwyzke. Wydaje sie ze, jezeli pojezdzi jeszcze 3-4 lata bez jakichs wielkich usterek do zakup bardzo oplacalny.
~piotrek24katowice
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
za 3000 tysiace zloty niekupil bym nic w tak dobrymstanie jestem zadowolony z tego auta i niesprzedam ani niezamienie na zadne inne dopuki migo nieukradna albo sie nierossypiesam pytania co do auta na adres piotrek24k@tlen.pl
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Z racji, że to nietypowe auto na naszym rynku, jego cena jest nieco niższa niż innych japończyków. Ja ze swoim staruszkiem sie pożegnałem (sprzedałem) i poważnie myslę o tym by sobie sprowadzić nowszy model z Niemiec.
~słoniu1
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
super auto za tak niską cenę, ja brat i ojciec zrobiliśmy nim ok160000, naprawdę auto przeżyło wiele, a tera kata nim jeszzcze siora co nie umie dobrze jezdzić :)
~marcin 1982
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
za ta kase co go zakupilem. to dobry zakup. bede trzymal sie tej marki. w nie dlugim czasie zamiezam kupic applaus||
~pphupiku@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
za taka cene komfort jazdy warto kupic takie auto a fotele rewelacja fraancuskie auta i niemieckie to sie chowaja
~jkowals@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
szukam korka"710" - to ten do oleju (jak się OIL czyta do góry nogami) gdyż mi się taki zgubił. Pozdrawiam Applauziaków.
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Tanie w zakupie, bogato wyposażone i tanie w eksploatacji. Najlepszy stosunek jakości do ceny.
Dziennik kosztów dla Daihatsu Applause I
9,1
~afryka1@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Cena modelów nawet z rocznika 1998(koniec produkcji) jest niska w porównaniu z tym co dostajemy w zamian.