Lista ocen Daihatsu Applause I (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Brak zastrzezen do ogrzewania. Wentylator głośny (nawet bardzo). Szyba latwo zaparowuje, a odparowac juz tak latwo nie chce - na szczescie mam szyber-dach, a ten dosyć skutecznie pomaga w pozbyciu sie pary. Nota obnizona glownie za wentylator.
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Trochę głośny wentylator nawiewu wnątrza ale auto posiada również taką możliwość nastawiania wentylacji, że podczas jazdy nawiewa świeże powietrze bez potrzeby włączania wentylatora. Grzeje bez problemów.
~dexter labor
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
szybko sie nagrzewa do pracy mam jakies 5 km i dość szybko docieram do niej a w aucie jest juz tak gorąco ze musze dawać na chłodzenie
~sabal@xl.wp.pl
Hatchback 1.6 16V 4WD 105KM 77kW
trzymam auto na polu ogrzewanie jest sóper w bardzo szybko jest ciepły nawiew i to ogrzewanie dla pasarzerów z tyłu pozatym wygodne stwrowanie nawiewami
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Ogrzewanie - rewelacja, jedynie parowanie bocznych szyb mnie denerwowało. Wentylacja gorzej. Te suwaki do regulacji jedynie były denerwujące.
~malina
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
moim zdaniem to bardzo dobrze sie sprawdza fakt ze na większe mrozy trzeba przesłonic troche chłodnice aly jest ok
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jedyny problem jaki można tutaj znaleźć to głośny wentylator dmuchawy. Auto szybko się nagrzewa a nadmuch jest mocny.
~t.r.0.n.
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
jak to japoniec - bardzo szybko sie ogrzewanie zalacza. wentylacja bez zarzutow. uklad klimatyzacyjny mam ale bez chlodnicy :(
~Fila z Aachen
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jedyny w swoim rodzaju nawiew z przodu umożliwiający nadmuch powietrza poprzez system wentylacyjny lub bezpośrednio z poza auta.
~pphupiku@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
w deszczowe dni paruja przednie szyby ale super sprawa wlot powietrza z zewnatrz bez wlaczania wentylatora