Lista ocen Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW 1989-1997 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Auto nie ma żadnych bajerów. Uważam to za jego zaletę. Dlatego się nie psuje. Znajomy Niemiec od którego je kupiłem używał go przez 11 lat i wymieniał w serwisie to co trzeba i co się naturalnie zużywa. Nigdy go nie zawiódł. Auto na pewno niezawodne. Zero problemów. Ludzie pytają mnie gdzie je naprawiam a ja mowię, że nie rozumiem o co im chodzi bo to nie chce się popsuć.
~dwadrzewka@autograf.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
chyba dobrze!!! jak pisałem wczesniej mam to auto dopiero kilka miesiecy i nic nie naprawiałem. Po załozeniu LPG musiałem zmienic kable zapłonowe i swiece.... i tu zaczeły sie schody... (kable 170 pln bo mam 5 mm, a nie standardowe 7 mm)
~malina
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
dobra a tym bardziej ze jest dobry dostęp do części w warszawie nawet używanych na ul Kaczeńca jest sklep z częściami urzywanymi do samochodów japońskich
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Wysiadł jeden z silniczków regulacji świateł. Problem łatwy do usunięcia, oprócz tego z niewiadomych przyczyn popsuł się klakson. To jedyne problemy.
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
dwa razy zaciął się zamek od tylnej klapy bagażnika, zdzarza sie blokowanie klocka hamulca ręcznego przy dłuższym postoju i zaciągnięciu na maxa
~sylwek szymański żary lubuskie
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
po tylu latach pojawiają się pierwsze pęcherze pod farbą od wewnętrznej strony tylnych drzwi a tak nic, nic i nic :)
~grigor21
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jak narazie to miałem problem z cylinderkiem tylniego chamulca blokował się ręczny nowy zacisk 900zL
~jacek nadolski wrocław
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jak na 14 latka to po prostu bomba. Czasami zacina mi się ręczny. Zawsze z prawej strony.
~użytkownik
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Poki co jestem happy:)Zero usterek procz malej wpadki ze skrzynia biegow ale to bzdura:)
~Fu:D mistrz kamas...
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Mam to autko 14 lat i nic mi się nie zepsuło!! oby tak dalej!!